Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy-Billy-Asystent – zakupy na kanapie przez telefon z nową funkcją

Billy-Asystent – zakupy na kanapie przez telefon z nową funkcją

Billy – Asystent zakupów to aplikacja, dzięki której w swoim telefonie sprawdzicie co, gdzie i za ile kupicie w okolicznych sklepach i czy produkt jest dla Was bezpieczny. Łatwo też podzielicie się informacją o cenach z sąsiadami i spiszecie swoje wydatki.


Aplikacja Billy – Asystent zakupów pozwala przenieść moment decyzji o zakupach sprzed półki w sklepie, na kanapę w domu, gdzie możemy je spokojnie zaplanować. Zajrzeć do lodówki i zastanowić się, co tak naprawdę jest nam potrzebne. Ponieważ aplikacja jest w naszym telefonie, zakupy możemy zaplanować nawet w tramwaju w drodze powrotnej z pracy. Dzięki inteligentnej wyszukiwarce możemy szybko znaleźć interesujące nas produkty np. wg. alergenów lub popularności.Jak informuje producent, w aplikacji znajdziecie już ponad 110 000 cen w 18 sieciach handlowych.

Billy-Asystent – zakupy na kanapie przez telefon

Teraz aplikacja otrzymała nową funkcję na iOS, dzięki której możecie od razu sprawdzić ceny w okolicznych sklepach stacjonarnych dla jednego produktu.Aplikacja do pobrania:

Kan

Autor |2017-06-28T08:39:37+02:0028 czerwca 2017 08:39|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.