Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Tablety, Taryfy komórkowe-Truphone – darmowe 100 MB na 30 dni dla iPadów w 40 krajach

Truphone – darmowe 100 MB na 30 dni dla iPadów w 40 krajach

Truphone – pierwsza globalna sieć komórkowa – ogłosiła dzisiaj plany taryfowe transmisji danych dla użytkowników iPadów z kartą Apple SIM w Polsce.

Truphone jako pierwszy operator zaoferuje polskim użytkownikom korzystającym z Apple SIM plany taryfowe 4G na żądanie. Rejestracja jest prosta – zakup planu taryfowego to tylko kilka stuknięć w ekran urządzenia. Użytkownik nie zawiera z operatorem żadnej umowy, a ceny elastycznych planów rozpoczynają się od 35 zł za 500MB na 30 dni. Unikalną zaletą Truphone jest możliwość korzystania z tego samego planu taryfowego w Polsce i 39 innych krajach – nie trzeba zmieniać karty SIM ani kupować pakietów danych.

Karta Apple SIM jest kompatybilna z nowo ogłoszonymi urządzeniami iPad, iPad Pro, iPad mini 4 oraz iPad Air 2, a także iPad mini 3. iPad Pro 9,7 cala Wi-Fi + Cellular posiada wbudowaną kartę Apple SIM, a w niektórych krajach modele iPad Wi-Fi + Cellular są dostarczane z preinstalowaną kartą Apple SIM, co jeszcze bardziej ułatwia użytkownikom połączenie się z siecią i zarządzanie planami taryfowymi transmisji danych bezpośrednio z poziomu urządzenia. Karty Apple SIM można nabyć także w wybranych sklepach Apple Store.

W ramach uruchomienia swojej usługi Truphone daje klientom 100MB transferu danych za darmo. Aby wypróbować usługę na iPadzie z kartą Apple SIM należy przejść do zakładki Ustawienia > Dane sieci komórkowej > Skonfiguruj dane sieci komórkowej i wybrać Truphone.

Ralph Steffens, dyrektor generalny Truphone powiedział: „Jesteśmy zachwyceni możliwością wprowadzenia nowych planów taryfowych transmisji danych Apple SIM dla użytkowników iPadów w Polsce. Ludzie chcą wysyłać e-maile, korzystać ze strumieniowej transmisji wideo i korzystać ze swoich ulubionych aplikacji w dowolnym miejscu, a my im to umożliwiamy. Dajemy im łączność z ich światem”.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.truphone.com/pl/data-for-ipad/.

Dostępne plany taryfowe transmisji danych dla urządzeń iPad:

Plany taryfowe500 MB1 GB3 GB
Polska35 zł65 zł145 zł
 • Ważność pakietu: 30 dni.
 • Doładuj pakiet bezpośrednio na iPadzie.
 • Dostępne dla użytkowników iPadów wyposażonych w Apple SIM. Karta Apple SIM jest kompatybilna z iPad, iPad Pro oraz iPad mini 4, jak również iPad Air 2 oraz iPad mini 3 z systemem iOS 10.2 lub nowszym.
 • Oferta promocyjna darmowych 100MB jest dostępna tylko dla nowych klientów.
 • Korzystaj z tego samego planu taryfowego w 40 krajach: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja (w tym na wyspie Reunion i w Gujanie Francuskiej), Grecja, Guernsey, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Islandia, Irlandia, Jersey, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Monaco, Niemcy, Norwegia, Polska, Portoryko, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone Ameryki, Szwecja, Węgry, Włochy (w tym Watykan), Wyspa Man, Zjednoczone Królestwo.

źródło: Truphone

KanAutor |2017-04-07T15:09:36+02:007 kwietnia 2017 15:09|Kategorie: Apple, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Tablety, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Nija 7 kwietnia 2017 w 18:55 - Odpowiedz

  A co to za operator?

 2. Slawek 10 kwietnia 2017 w 07:38 - Odpowiedz

  To Truphone, nie znasz?!

 3. kasowski 10 kwietnia 2017 w 07:47 - Odpowiedz

  Przede wszystkim opony i hamulce. Hamulce, to chyba najważniejszy element w rowerze. Jest kilka rodzajów, nożny, tarczowy lub ręczny na tzw szczęki.
  Zależy od sposobu eksploatacji, ale raz na kilka lat warto wymienić sparciałe opony.
  Łańcuch – największym problemem jest to, że jest brudny, stary zaschnięty tłuszcz. Polecam zapoznać się z [url]https://nocar.pl/blog/5-porad-jak-przygotowac-rower-do-sezonu/[/url] – kilka porad na temat tego w jaki sposób doprowadzić rower do stanu używalności.

 4. san 11 kwietnia 2017 w 12:53 - Odpowiedz

  Fajnie ze coś takiego powstało i moze jakbym jeździł po swiecie to bym się przeniósł, ale póki co to jestem w a2mobile i mi dobrze a jak coś to moge z nich po miesiącu zrezygnować.

 5. Orzy 13 kwietnia 2017 w 07:51 - Odpowiedz

  Szczerze mówiąc to nie do końca widzę sens tej sieci, chyba, że ktoś posiada walizki pieniędzy, które może przeznaczyć na usługi telekomunikacyjne i jeździ naprawdę wszędzie. Ktoś podróżujący po całej Europie / Rosji / USA może znaleźć lepszą (= więcej za mniej) ofertę wśród europejskich sieci.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.