Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka-Spotify: nowość – Składanki Daily Mix

Spotify: nowość – Składanki Daily Mix

Serwis Spotify robi kolejny krok w stronę swoich użytkowników i przedstawia zupełnie nową funkcjonalność – Składanki Daily Mix, czyli w pełni spersonalizowane zestawienia muzyczne, powstałe z połączenia ulubionych utworów z nową muzyką, która może przypaść do gustu użytkownika – bazując na preferencjach muzycznych – z pominięciem czasu, który każdy z nas poświęca na znalezieniu lub stworzeniu tej idealnej playlisty.

Spotify Daily Mix
Spotify Daily Mix

Od jednej do sześciu – tyle playlist może otrzymać każdy z użytkowników. Zależy to od poziomu zróżnicowania muzyki, której słucha. Od teraz, za pomocą kilku kliknięć każdy użytkownik Spotify będzie mógł posłuchać dokładnie tego, na co ma w danej chwili ochotę, niezależnie czy ma być to taneczna muzyka czy jednak coś odprężającego. Wystarczy wybrać odpowiednią składankę i cieszyć idealnie dopasowaną muzyką.

Dzięki składankom Daily Mix, użytkownicy otrzymają jeszcze więcej spersonalizowanych rekomendacji muzycznych dopasowanych do ich preferencji, dzięki którym będą mieli szansę poznać nowych artystów, przy mniejszym wysiłku, który zazwyczaj spędzają nad tworzeniem nowych zestawów, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na słuchanie muzyki. Funkcja będzie dostępna tylko w aplikacji mobilnej na systemach iOS i Android dla wszystkich użytkowników Spotify. Serwis pracuje nad wprowadzeniem funkcji również w wersji aplikacji desktopowej.

źródło: Spotify

Kan

Autor |2016-09-28T06:49:59+02:0028 września 2016 06:49|Kategorie: Android, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile