Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony-Androida 5.1 możemy oczekiwać w marcu

Androida 5.1 możemy oczekiwać w marcu

Chociaż z Androida 5.1 może już korzystać garstka użytkowników z Indonezji, Google oficjalnie nie potwierdziło jeszcze wydania poprawionej wersji Lollipopa. Wypowiedź pracownika firmy HTC, Mo Versiego, wskazuje jednak, że stanie się to w marcu.


Google wciąż milczy w sprawie Androida 5.1, ale nie oznacza to, że przygotowania do oficjalnego wydania tej wersji systemu stoją w miejscu. Wypowiedź Mo Versiego z HTC wskazuje raczej, że stanie się to już niebawem. Zapytany o poprawę działania przycisków dotykowych w modelu One M7 Google Play Edition, Versi odpowiedział, że problem ten zostanie rozwiązany razem z kolejną aktualizacją Androida, która odbędzie się w marcu.

Chociaż nie mamy 100-procentowej pewności, że Versiemu chodziło o aktualizację do Androida 5.1, to zważywszy na ostatnie informacje i coraz większą liczbę przecieków dotyczących tej wersji, możemy wnioskować, że tak właśnie było. Android 5.1 Lollipop ma przynieść m. in. lepsze zarządzanie pamięcią RAM, rozwiązanie problemu nagłego zamykania aplikacji, poprawę pracy baterii, czy powrót trybu cichego. Czekamy zatem na marzec.

Źródło: PhoneArena

Sewix

Autor |2015-02-20T01:13:11+01:0020 lutego 2015 01:13|Kategorie: Android, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. artemis 25 lutego 2015 w 17:11 - Odpowiedz

    ha
    lubie miec raacje, i nie duzo sie pomylilem co do wydania nowego androida

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.