Eniro Polska wprowadza nową ofertę mobilną skierowaną do swoich klientów. Ogłoszeniodawcy uzyskują możliwość wyróżnienia swojej oferty w aplikacji na telefony z Androidem oraz wyszukiwarce m.pf.pl dla pozostałych komórek.

Wyszukiwanie informacji za pomocą telefonu komórkowego staje się coraz popularniejsze, rynek aplikacji mobilnych w Polsce dynamicznie rozwija się.
„Wg badań NoNoobs oraz Polskich Badań Internetu 43,3% internautów posiada smartfona i 63,5% zwykły telefon. Spośród internautów posiadających smartfona, ponad połowa (54,3%) korzysta z systemu Android. Wprowadzenie oferty mobilnej dla klientów Panoramy Firm było więc naturalną konsekwencją dostosowywania produktu do oczekiwań odbiorców oraz doskonałą okazją do wykorzystania nowego trendu na rynku reklamy w wyszukiwarkach” – mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu Eniro Polska. „Aktualnie ogłoszenia mobilne są dostępne w ofercie wybranych konsultantów reklamy. Oferta skierowana jest do firm, które posiadają wykupioną reklamę w Panoramie Firm. Jest to unikatowa możliwość wyróżnienia swojej firmy w wyszukiwarce m.pf.pl dla wszystkich komórek oraz w aplikacji na telefony z Androidem. Żyjemy w czasach, w których liczy się szybki i łatwy dostęp do sprawdzonych oraz rzetelnych informacji. Coraz częściej korzystamy w tym celu z telefonu komórkowego. Z myślą o reklamodawcach, wprowadziliśmy nową ofertę mobilną, która uzupełni naszą dotychczasową ofertę” – dodaje.
Na ofertę mobilną składają się trzy rodzaje ogłoszeń – Gold, Silver oraz Bronze. klienci mogą dopasować je do swoich potrzeb, ogłoszenia różnią się kolorem tła oraz pozycją w wynikach wyszukiwania. Cechą wspólną ogłoszeń jest wyróżnienie oferty poprzez pogrubienie nazwy firmy.
źródło: Eniro Polska
Kan
to prawda, rynek aplikacji mobilnych w Polsce rośnie w siłę, wystarczy spojrzeć na gdzie programiści aplikacji spotykają się w jednym miejscu by wspólnie brać udział w ciekawych projektach.