Jeden z brytyjskich sklepów internetowych opublikował zbyt wcześnie zdjęcie prezentujące pierwszy telefon Google z Android Ice Cream Sandwich- Google Nexus Prime. Przy okazji poznaliśmy specyfikację urządzenia, a ta w skrócie jest imponująca.
Google Nexus Prime jest trzecią próbą giganta z Mountain View na rynku urządzeń mobilnych. Jak dotychczas model Nexus, Nexus S nie cieszył się wśród konsumentów zbyt dużą popularnością. Czy w przypadku kolejnej generacji urządzenia będzie inaczej? Patrząc na design Nexus Prime, jego specyfikację możemy być tego pewni.
Jeśli wierzyć Handtec, Google Nexus Prime został wyposażony w ogromny 4.6″ wyświetlacz Super AMOLED HD, procesor TI OMAP o taktowaniu 1.5GHz, 5Mpix aparat z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD, przednią kamerę do wideorozmów, Wi-Fi, GPS. Dodajmy do tego platformę Android Ice Cream Sandwich, a otrzymamy całkiem imponującą specyfikację.
Czy według Was przedstawione zdjęcie jest prawdziwe? Wcześniej słyszeliśmy już, że Google zrezygnuje całkowicie z przycisków fizycznych pod ekranem w smartfonach z Android Ice Cream Sandwich. Samo urządzenie przypomina wyglądem np. model Nexus S. Różnicą w tym wypadku jest chromowana ramka.
Źródło:
Super desine, jeśli taki będzie to sukces. Oby to nie był fake.
Oczywiście design
Mogli juz zostawic tego Nexusa i szykowac sie na Motorolę 🙂
Jeśli wierzyć informacjom o ‚ogromnym 4.6″ wyświetlaczu Super AMOLED HD’, jego rodzaj=jakość i rozdzielczość ekranu 800×1280 punktów obrazu nie będzie ustępować wyświetlaczowi Galaxy NOTE prezentowanego parę dni temu na IFA. Przy mniejszej przekątnej Google Nexus Prime będzie miał jeszcze większą gęstość upakowania pikseli, ale podobnie jak Galaxy NOTE pozwoli osobom o świetnym wzroku lub dobrze dopasowanych szkłach okularów oglądać obrazy ruchome i nieruchome w świetnej rozdzielczości HD ready.
witam mam telefon juz troche czasu, kupilem uzywany, i nie nazekam sobie na niego, sms pisze normalnie palcami bez wiekszego wysilku ,a palcy wcale malych nie mam, do serfowania po necie to mam komputer a nie telefon, pare gier mam i dzialaja normalnie, przewijanie kontaktow normalnie, a co go galerii zdjec czy odtwazanie muzyki to rewelacja o wiele lepsze niz w nokii e52, przynajmniej jezeli chodzi o odtwarzacz muzyki i ogladanie galerii, nie zacina sie mi, trzyma tez w miare przyzwoicie 3-4 dni
specyfikacja imponujaca i mysle ze bedzie do tego zblizona… zdjecie mysle ze raczej fake a jesli nie to mi sie nie podoba htc bije ich wzornictwem na glowe 😀
No design fajny 😉 O specyfikacji nie wspominając… Zapewne cena większa niż w przypadku Nexus S
Czego chcieć więcej? Wyglad urządzenia powala w chwili obecnej na kolana. Ciekawej jak będzie z wersja finalną.