Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Alcatel-Lucent Enterprise skupi się na chmurze oraz profesjonalnych usługach

Alcatel-Lucent Enterprise skupi się na chmurze oraz profesjonalnych usługach

Firma ALE, działająca pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, tworzy cztery regionalne organizacje sprzedaży, które skupią się na określonych segmentach rynku, aby poprzez wertykalizację zapewnić partnerom oraz klientom szybszą zmianę w kierunku wdrożenia nowych modeli biznesowych. Każda z nowo powstałych regionalnych organizacji Europe North, Europe South, Asia-Pacific i North America Region będzie mieć własny, wyspecjalizowany zespół, który usprawni sprzedaż produktów i świadczenie profesjonalnych usług. Będą realizować strategię opracowaną dla konkretnej branży, obejmującą sprzedaż i obsługę kanałów sprzedaży oraz wdrażanie rozwiązań chmurowych.

Rukmini Glanard - Senior Vice President ALE Europe North
Rukmini Glanard – Senior Vice President ALE Europe North

Rukmini Glanard dołącza do ALE jako szef nowego regionu Europe North, w skład którego wchodzą kraje Europy Północnej, Centralnej oraz Wschodniej, a także Rosja i Izrael. Wnosi do firmy ponad 17 lat doświadczenia zdobytego w przedsiębiorstwach ICT o globalnym zasięgu, gdzie pełniła funkcje kierownicze, m. in. w Orange Business Services oraz Sita.

W ramach czterech regionalnych organizacji sprzedaży ALE rozszerzy swój model branżowy, który dotychczas z powodzeniem stosował w hotelarstwie, na sektory służby zdrowia, edukacji, administracji publicznej i transportu. Podejście wertykalne oparte jest na zindywidualizowanych rozwiązaniach, zintegrowanych z procesami biznesowymi typowymi dla danej branży i odpowiada na zwiększone zapotrzebowania na systemy komunikacyjne w dobie Internetu Rzeczy. Ułatwi to firmom wykorzystanie nowych możliwości biznesowych i obniżenie kosztów działalności, a ponadto uprości pracę pracowników działów informatycznych.

ALE przoduje w dostarczaniu na rynek nowoczesnych technologii, od rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych instalowanych u klienta (ang. Customer Premises Equipment ― CPE) po zaawansowane rozwiązania chmurowe udostępniane na żądanie, z opłatą uzależnioną od wykorzystania, takie jak Alcatel-Lucent Rainbow™, OpenTouch® Enterprise Cloud i Network On Demand. Wielokrotnie nagradzane technologie ALE umożliwiają przenoszenie środowisk informatycznych do chmury, a ponadto chronią inwestycje. Są przeznaczone dla przedsiębiorstw o różnych wymaganiach oraz dostosowane do potrzeb konkretnych branż i klientów.

Współczesne przedsiębiorstwa mają do wyboru wiele technologii, które umożliwiają im realizację celów związanych z cyfrową transformacją. Są to technologie oparte na chmurach publicznych, prywatnych i hybrydowych, a także rozwiązania instalowane u klienta (CPE), chmurowe lub będące kombinacją obu tych opcji” ― powiedział Matthieu Destot, nowo mianowany wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu firmy ALE. „ALE tworzy wyspecjalizowaną, globalną organizację sprzedaży usług przetwarzania w chmurze, która będzie objaśniać partnerom i klientom, jak powinni przeprowadzać migrację do chmury, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki biznesowe”.

W związku z rozszerzaniem działalności w zakresie rozwiązań wertykalnych i chmurowych ALE rozbudowuje również kanał partnerski. W ramach nowego programu partnerzy uzyskają specjalistyczne porady, szkolenia i możliwości zwiększenia przychodów, m. in. poprzez wprowadzane przez ALE nowe modele biznesowe, z opłatami uzależnionymi od faktycznego wykorzystania.

źródło: ALE

KanAutor |2016-10-20T07:23:03+01:0020 października 2016 07:23|Kategorie: Alcatel, Newsy, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.