Jesteś tutaj:-, Gry, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowe monitory UltraSharp najbardziej przyjazne dla wzroku

Nowe monitory UltraSharp najbardziej przyjazne dla wzroku

Dell prezentuje najnowocześniejsze monitory UltraSharp o najwyższej wydajności ekranu, teraz z pierwszym na świecie ekranem 5K spełniającym najbardziej rygorystyczne normy ochrony Twoich oczu.

Podczas CES 2024 Dell Technologies zdobył nagrodę Innovation Award dla pierwszego na świecie 40-calowego monitora 5K z certyfikatem zapewniającym wyjątkowy komfort dla oczu — Dell UltraSharp 40 Curved ThunderboltTM Hub Monitor (U4025QW). Od dziewięciu lat Dell jest liderem w branży monitorów komputerowych i wciąż proponuje nowe, przełomowe innowacje, łącząc najwyższą wydajność z najnowszą technologią i designem.

Znany z wysokiej jakości obrazu monitor U4025QW jest niezastąpionym narzędziem pracy dla profesjonalistów oczekujących czystości obrazu i wyrazistych kolorów. Ten ultraszeroki zakrzywiony monitor z certyfikatem VESA DisplayHDR 600 jest wyposażony w technologię IPS Black Panel, zapewniającą większy kontrast kolorów i widoczność skomplikowanych detali w rozdzielczości 5K (5120×2160).

 

Снимок экрана 2024 01 04 в 14.16.15

 

Zadbaj o wzrok z nowym monitorem UltraSharp

By poprawić komfort pracy z monitorem, Dell nawiązał współpracę z TÜV Rheinland®. Modele Dell UltraSharp jako pierwsze otrzymały pięciogwiazdkowy certyfikat TÜV Rheinland ® w zakresie komfortu dla oczu, nowy branżowy standard dbania o wzrok. Firma Dell jako pierwsza spełniła jego wymogi, osiągając trzy cele:

  1. Podwojenie częstotliwości odświeżania z 60 Hz do 120 Hz, aby zapewnić płynniejszy i ostrzejszy obraz ruchu.
  2. Wbudowanie czujnika światła zewnętrznego, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu i temperaturę barwową do warunków oświetlenia panujących w otoczeniu. Ostatnie badania pokazują, że może to zmniejszyć objawy zmęczenia oczu od 7% do 17% w porównaniu z ekranem utrzymującym stałą jasność.
  3. Udoskonalenie programu Dell ComfortView Plus, poprzez zmniejszenie ekspozycji na szkodliwe światło niebieskie. Zaawansowane podświetlenie LED ogranicza to zjawisko z 50% do mniej niż 35%. Badania wskazują, że może to zmniejszyć oznaki zmęczenia oczu o 8%.

 

u4025qw cfp 00030rf090 gy

 

Precyzja, wydajność i wygoda

Nowy monitor UltraSharp pokrywa aż 99% przestrzeni kolorów DCI-P3/ Display P3. Użytkownicy mogą również łatwo skalibrować kolory na ekranie za pomocą oprogramowania Dell Color Management.

W zakresie łączności nowy UltraSharp oferuje wygodne złącze Thunderbolt 4 z zasilaniem do 140 W. Obsługuje przewodową łączność Ethernet z szybkością 2,5 Gb/s przez RJ45, a także HDMI 2.1 FRL (Fixed Rate Link) i DisplayPort 1.4, zachowując płynną transmisję obrazu i minimalizując utratę jakości. Monitor UltraSharp jest prezentowany w estetycznym, wysokiej jakości platynowo srebrnym wykończeniu, a intuicyjnie zaprojektowane porty szybkiego dostępu z przodu ułatwiają podłączanie urządzeń zewnętrznych.

 

 

u4025qw cfp port gy

 

 

Dla poszukujących mniejszego ekranu dobrym wyborem będzie nowy monitor Dell UltraSharp 34 Curved ThunderboltTM Hub (U3425WE), dostępny w rozdzielczości WQHD (2560×1440), przy zachowaniu wielu takich samych funkcji, w tym potwierdzonego certyfikatem komfortu dla oczu TUV Rheinland ®, technologii IPS Black i łączności Thunderbolt 4 (z zasilaniem do 90 W).

 

u4025qw cfp 00090rp090 gy

 

Zrównoważony rozwój

Opakowanie monitorów UltraSharp jest wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i/lub odnawialnych, co przybliża Dell do osiągnięcia ambitnych celów na 2030 rok. Zarówno model U4025QW, jak i U3425WE są wykonane w 85% z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego (PCR) i w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu.

 

u4025qw xfp 02 bk

 

Monitory spełniają również najnowsze normy środowiskowe, takie jak EnergyStar® i TCO Certified Edge, są też zarejestrowane w klasie EPEAT® Gold. Dell jest liderem w zakresie EPEAT Climate+, posiada najszersze w branży portfolio monitorów, które uzyskały oznaczenie EPEAT Climate+, czyli spełniają najlepsze praktyki branżowe w zakresie zrównoważonego rozwoju i redukcji emisji.

Monitory Dell UltraSharp 40 ThunderboltTM Hub (U4025QW) i Dell Ultrasharp 34 ThunderboltTM Hub (U3425WE) będą dostępne w sprzedaży od 27 lutego 2024 r.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile