Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Epson wprowadza na rynek nowe wszechstronne skanery biurowe A4 o najmniejszych wymiarach w swojej klasie

Epson wprowadza na rynek nowe wszechstronne skanery biurowe A4 o najmniejszych wymiarach w swojej klasie

Unikalną funkcją jest możliwość zmiany ścieżki papieru z kształtu litery U w prostą, co pozwala na obsługiwanie większej gamy nośników.

Epson wprowadza na rynek cztery nowe kompaktowe skanery biurowe – Epson DS-C330, DS-C490, ES-C320W i ES-C380W, które wesprą proces cyfryzacji i rozwiązywanie nowych wyzwań spowodowanych pracą hybrydową. Dotyczy to w szczególności współdzielonych przestrzeni roboczych, małych biur i miejsc, w których powierzchnia blatu biurka jest ograniczona.

Nowe modele znacznie zmniejszają wymogi wolnego miejsca na biurku i pozwalają użytkownikom wybierać najbardziej odpowiednią ścieżkę podawania papieru dla danego nośnika. Dzięki prostej funkcji dźwigni w skanerach można z łatwością zmieniać tor ładowania papieru z kształtu litery U na prosty. Pozwala to obsługiwać więcej rodzajów dokumentów – od paszportów po długie formaty arkuszy z szybkością od 30 do 40 str./min, zależnie od modelu.

 

„Firma Epson jest znana z innowacji, które — tak jak te nowe produkty — pomagają klientom radzić sobie z różnymi wyzwaniami ” – powiedziała Agnieszka Wnuczak z Epson. „Wyjątkowa wszechstronność tych skanerów — pozwalająca na dostosowanie ścieżki papieru i tym samym obsługę różnorodnych nośników i zadań przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu zapotrzebowania na miejsce — oznacza, że nawet w środowiskach hybrydowych i współdzielonych, gdzie przestrzeń biurowa jest ograniczona, użytkownicy mogą z łatwością korzystać z wysokiej jakości skanera wspierającego cyfrowy przepływ pracy”.

 

Skanowanie bezprzewodowe jest dostępne na urządzeniach ES-C320W i ES-C380W, a funkcja Epson ScanWay w modelu ES-C380W pozwala użytkownikom korzystać z produktu jako samodzielnego rozwiązania, zlecać skanowanie i wybierać obiegi pracy za pomocą panelu dotykowego urządzenia, eliminując tym samym konieczność korzystania z komputera. Dzięki funkcji Epson Connect użytkownicy mogą skanować do popularnych usług w chmurze takich jak OneDrive, Sharepoint online i Microsoft Teams.

Снимок экрана 2023 07 31 в 11.45.53

Wszystkie modele są wyposażone w technologie poprawy jakości obrazu i tekstu, w tym przetwarzanie OCR (optyczne rozpoznawanie znaków), funkcje chroniące dokumenty oraz ułatwiające wybór miejsca docelowego lub przepływu pracy.

Firma Epson przykłada ogromną wagę do rozwiązywania problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem i dokłada wszelkich starań, aby wytwarzać swoje produkty nawet w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Jest to istotny krok w kierunku osiągnięcia strategicznego celu, jakim jest rezygnacja z wykorzystania surowców kopalnych do 2050 r.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.