Jesteś tutaj:-, Sprzęt-Redroad wprowadza na rynek nowego robota sprzątającego

Redroad wprowadza na rynek nowego robota sprzątającego

Roboty sprzątające są dostępne na rynku od około 20 lat. Początkowo były one nieefektywne i drogie w czyszczeniu. W miarę wprowadzania kolejnych innowacji technologicznych roboty odkurzające stają się nie tylko coraz bardziej funkcjonalne, ale również dostępne cenowo, dzięki czemu mogą trafić do większej liczby osób.

Robot odkurzający Redroad G10, jest nowym produktem marki Redroad. G10 oferuje różne funkcje, takie jak automatycznie podnoszona nakładka na mopa, automatyczne czyszczenie i suszenie mopa, czujnik DTOF do precyzyjnego unikania przeszkód, wysoka moc ssania 2800Pa, elektrolityczna sterylizacja wody oraz zintegrowane odkurzanie i mopowanie. Model G10 jest przeznaczony dla użytkowników z mieszkaniami o dużej powierzchni, która wymagają częstego sprzątania i mopowania.

Specyfikacja robota jest następująca:

 • Wymiary:
  • Robot 353*353*96mm
  • Stacja ładująca: 450*410*390mm
 • Siła ssania: 2800Pa
 • Pojemność zbiorników:
  • na wodę: 4.5L
  • na kurz: 4L
 • Pojemność baterii: 5200mAh
 • Czas ładowania: 4h
 • Czas pracy: 180min
 • Czas auto-oczyszczania:  2min

 

Samoczyszczenie

Funkcja samooczyszczania odkurzacza Redroad G10 jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy zaoszczędzić sporo czasu i energii. Kiedy robot oczyści 10 metrów kwadratowych,  automatycznie podnosi mop i wraca do stacji bazowej, która jest wyposażona zarówno w zbiornik na czystą, jak i brudną wodę. Brudna woda zebrana podczas procesu czyszczenia, jest odsysana do zbiornika. Po automatycznym wyczyszczeniu robot wraca do pracy. Po zakończeniu sprzątania całego domu G10 wraca do stacji bazowej, aby całkowicie wyczyścić mopa a następnie go wysuszyć. Dzięki temu nie będzie miał on stęchłego zapachu, co pozwoli uniknąć konieczności prania ręcznego.

 

2 2

 

Sposób czyszczenia

Podczas czyszczenia G10 wykorzystuje technologię drgań sonicznych, wibrując 3000 razy na minutę. Jest wystarczająco silny, aby czyścić uporczywe plamy na podłodze. W trakcie powrotu do stacji bazowej mop jest automatycznie podnoszony co zapobiega zabrudzeniom już wyczyszczonych powierzchni. Funkcja podnoszenia jest również przydatna w domach z dywanami, ponieważ mop nie jest używany podczas czyszczenia dywanu. Dodatkowo zwiększa się siła ssania, co poprawia efekt sprzątania.

 

3 2

 

Siła ssania

Z siłą ssania wynosi 2800 Pa. Dzięki temu odkurzacz Redroad G10 dobrze radzi sobie z zasysaniem kurzu ze szczelin w podłodze podczas odkurzania. Nie jest to jednak łatwe nawet w przypadku sprzątania ręcznego. Urządzenie potrafi też usunąć kurz z narożników

 

4

 

Wygląd

Redroad G10 jest zwycięzcą niemieckiej nagrody Red Dot Design Award w edycji z 2022 roku. Urządzenie dobrze komponuje się z każdym stylem mieszkania, jest praktyczne i dobrze wygląda.

 

5

 

Nawigacja i unikanie przeszkód

Inteligentny robot musi mieć dobre zdolności nawigacyjne, dlatego Redroad G10 wykorzystuje technologię laserowego algorytmu SLAM LDS, która pozwala mu na szybkie i dokładne tworzenie map oraz lokalizowanie pomieszczeń. Jeśli w domu panuje duży bałagan, G10 jest wyposażony w osiem czujników DTOF, które wkraczają do akcji. Czujniki monitorują obszar sprzątania i pozwalają precyzyjnie omijać przeszkody, chroniąc w ten sposób kable, małe przedmioty itp. przed przypadkowymi kolizjami.

Robot  Redroad G10 jest dostępny w doskonałej cenie poniżej 700 euro. Firma jest zaufanym dostawcą Xiaomi i spełnia jej wysokie wymagania dot. jakości. Robot posiada dwuletnią gwarancję. Jeśli szukamy do domu robota sprzątającego, to G10 jest bez wątpienia interesującą ofertą.

Autor |2022-06-21T11:48:15+02:0021 czerwca 2022 11:48|Kategorie: Newsy, Sprzęt|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

 1. Sylwia 13 lipca 2022 w 10:49 - Odpowiedz

  Ja wolę postawić na coś sprawdzonego, dlatego wybrałem roombę

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile