Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Telewizja, Wydarzenia-Najnowszy projektor laserowy Optoma – CinemaX P2

Najnowszy projektor laserowy Optoma – CinemaX P2

Optoma prezentuje wysokiej klasy projektor ultrakrótkiego rzutu 4K UHD – CinemaX P2. Firma rozszerza swoją ofertę wysokiej klasy projektorów laserowych dla osób, które oczekują najwyższej jakości obrazu.

Po ogromnym sukcesie odniesionym przez model CinemaX P1 (europejska nazwa UHZ65UST), specjaliści z firmy Optoma zaprojektowali CinemaX P2. To wyjątkowe urządzenie zapewnia jeszcze lepsze doznania niż swoi poprzednicy za sprawą doskonałego kontrastu oraz technologii Amazing Colour, ulepszanego trybu gry i funkcji wyświetlania cyfrowych dzieł sztuki. Całość została zamknięta w eleganckiej, białej i niezajmującej dużo miejsca obudowie. Projektor jest już dostępny na polskim rynku.

 

 

CinemaX P2 to wielofunkcyjny projektor laserowy o ultrakrótkim rzucie, który został stworzony z myślą o rozrywce na najwyższym poziomie. Oferuje on kinową jakość w rozdzielczości 4K UHD i stylowy, kompaktowy design. Urządzenie posiada wbudowany soundbar i najnowsze funkcje smart home, w tym sterowanie głosem, współdziałanie z IFTTT, a także odtwarzacz multimedialny kompatybilny z 4K HDR10. CinemaX P2 to potężny system rozrywki oparty o zaawansowaną technologią laserową. Zapewnia on zapierające dech w piersiach obrazy i niesamowity dźwięk. Projektor powstał, aby w domowym zaciszu odtworzyć wrażenie oglądania filmów na wielkim ekranie, które kojarzy się głównie z salami kinowymi.

 

d1e78d68 ea8d 4894 91d0 c21ffe142559

 

Model CinemaX P2 dostarcza kinowych emocji nie tylko ze względu na wielkość obrazu, ale także dzięki szerokiej gamie kolorów oraz ich dokładnemu odwzorowaniu. Emitowany obraz telewizji, filmów czy gier jest bogaty w szczegóły i wiernie oddaje wizję reżysera danego dzieła. Dzięki soundbarowi o mocy 40W oraz imponującemu, szklanemu obiektywowi zdolnemu wyświetlać obraz o przekątnej do 120 cali z odległości zaledwie kilku centymetrów, projektor ten jest idealnym rozwiązaniem do domowej rozrywki – kina domowego, śledzenia transmisji sportowych, gier, oglądania zdjęć, ale także nauki i pracy zdalnej.

 

e1067f45 ac90 4883 8084 3539fa5d5b04

 

Projektor jest zintegrowany z funkcjami smart. Zarówno dzieci, jak i rodzice mogą przekształcić CinemaX P2 w produktywne narzędzie do nauki i pracy na odległość dzięki aplikacji Tap Cast i screen mirroring. Wbudowana aplikacja SmartFit zapewnia bezproblemowe wyrównywanie obrazu przekazywanego ze smartfonu użytkowników. CinemaX P2 może także zmienić mieszkanie w galerię sztuki. Wszystko to za sprawą funkcji FRAMED, która została stworzona do wyświetlania dzieł i obrazów w formie cyfrowej w niespotykanej do tej pory jakości. CinemaX P2 posiada także dostęp do popularnych usług streamingowych poprzez Optoma Marketplace.

 

image processing20201014 20345 ac9rw6

 

Projektor zapewnia również bezproblemową integrację z systemem smart home dzięki Amazon Alexa, Google Assistant i obsłudze IFTTT. Sterowanie głosem zapewnia ogromną elastyczność. Użytkownicy mogą przejąć kontrolę nad swoim domem za pomocą prostych poleceń i np. włączyć lub wyłączyć projektor, regulować głośność, bądź wstrzymać odtwarzanie. Ponadto, wsparcie dla IFTTT zapewnia łatwą automatyzację z innymi inteligentnymi urządzeniami w ramach IoT. W momencie premiery na rynku europejskim funkcja sterowania głosem jest ograniczona do wybranych krajów – Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec.

 

image processing20201014 20345 11rclck

 

Optoma CinemaX P2 – kluczowe funkcje:

  • Rozdzielczość 4K UHD i zgodność z HDR10
  • Laserowa kinowa projekcja o jasności 3000 ANSI lumenów
  • Niesamowite kolory – obsługa REC.709 i szerokiej gamy kolorów DCI-P3
  • Najwyższa elastyczność – soczewka ultrakrótkiego rzutu
  • Wbudowany soundbar o mocy 40W – dźwięk Dolby Digital 2.0
  • Rozwiązania smart home i sterowanie głosem – kompatybilność z Amazon Alexa i Google Assistant oraz integracja z IFTTT
  • Zintegrowany odtwarzacz multimedialny 4K Media Player oraz wsparcie dla popularnych aplikacji streamingowych
  • SmartFIT – bezproblemowa konfiguracja przez smartphone (iOS i Android)
  • 3x HDMI v2.0
  • Pełne wsparcie dla 3D

 

image processing20201014 20345 11szxd

 

Projektor Optoma CinemaX P2 jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta oraz 5-letnią (lub 20 000 godzin) na źródło światła. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 13 999 PLN.

 

353

 

Więcej informacji na temat tego modelu na stronie: optoma.pl/product-details/cinemax-p2

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.