Jesteś tutaj:-, Huawei, Nawigacje, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Telefony, Top7-IFA 2018: flagowy Huawei P20 Pro w nowych kolorach i lokalizator Huawei

IFA 2018: flagowy Huawei P20 Pro w nowych kolorach i lokalizator Huawei

Podczas targów IFA Huawei zaprezentował również smartfony Huawei P20 Pro w unikalnych gradientowych kolorach i Huawei Locator, nadajnik lokalizacyjny, obsługujący cztery najpopularniejsze standardy systemu nawigacji: GPS, GLONASS, Galileo i Beidou. 

Tworząc barwy, Huawei Huawei P20 Pro po raz kolejny zainspirował się kolorami natury. Inspiracją dla Morpho Aurora był motyl Morpho, a Pearl White nawiązuje do elegancji pereł.

 

Huawei Locator obsługuje cztery najpopularniejsze standardy systemu nawigacji: GPS, GLONASS, Galileo i Beidou. Urządzenie komunikuje się z użytkownikiem w czasie zbliżonym do rzeczywistego z wykorzystaniem karty nanoSIM lub eSIM, obsługując roaming na całym świecie. Huawei Locator wyposażony jest w przycisk SOS, funkcję Geofence (wyznaczania stref poza którymi aktywuje się powiadomienie) oraz BLE Found, czyli usługę, która aktywuje alarm kiedy sparowany smartfon znajduje się w odległości do 10 metrów od urządzenia. Lokalizator spełnia normy ochrony przed wodą i kurzem IP68.

źródło: Huawei

Autor |2018-08-31T14:48:54+02:0031 sierpnia 2018 14:48|Kategorie: Android, Huawei, Nawigacje, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Telefony, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Martyna 14 września 2018 w 02:02 - Odpowiedz

    Ktoś coś od kiedy pearl white wejdzie na rynek ?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.