Jesteś tutaj:-, Lenovo, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Serwery Lenovo pobiły 88 rekordów świata w benchmarkach

Serwery Lenovo pobiły 88 rekordów świata w benchmarkach

Serwery Lenovo są numerem 1 w 46 nowych testach dla układów Intel Xeon Scalable. To więcej niż udało się osiągnąć jakiemukolwiek innemu dostawcy w najnowszym cyklu benchmarków Intela1.

Portfolio rozwiązań Lenovo ThinkSystem oraz Lenovo ThinkAgile zostało zaprojektowane, tak, aby dostarczyć klientom wsparcie w ograniczaniu złożoności oraz w  obsłudze obciążeń, stanowiących aktualnie największe wyzwania. Teraz, dzięki 88 rekordowym wynikom w benchmarkach, Lenovo umacnia się na pozycji lidera w obszarze wydajności dla centrów danych.

Testy dla procesorów Intel Xeon Scalable obejmują szeroki zakres obciążeń – od rozwoju aplikacji przez zarządzanie danymi, wydajność Java, aż po analitykę. Podobnie jak to ma miejsce w przypadku benchmarków, oprogramowanie Lenovo XClarity Provisioning Manager pozwala klientom wybrać tryb działania, który upraszcza bardzo złożony proces, zwiększając ich produktywność oraz przyspieszając czas osiągnięcia wartości. Przykładowo, mała firma, która prawdopodobnie nie posiada administratora bazy danych, może wykorzystać narzędzia Lenovo, żeby w prosty sposób dostroić swoje systemy do specyficznych potrzeb bazy danych. Te zoptymalizowane tryby operacyjne opierają się na wieloletnich doświadczeniach w zakresie obsługi sprzętu oraz obciążeń – upraszczają setki kombinacji, ustawień oraz analiz do zaledwie czterech trybów operacyjnych.

 

Nieograniczona wydajność

Rekordowe wyniki w testach wydajnościowych oznaczają jednocześnie korzyści dla klientów. Lenovo koncentruje się na obciążeniach, które ograniczają złożoność oraz umożliwiają zwiększenie wydajności. Te obciążenia zaliczają się do jednej z pięciu kategorii: aplikacje, zarządzanie danymi, rozwój aplikacji, infrastruktura IT oraz infrastruktura internetowa. Przykładem benchmarku w zakresie wydajności może być pakiet STAC-M3, w którym osiągnięto ponad 7-krotne zwiększenie wydajności w porównaniu do rezultatów poprzednio publikowanych benchmarków dotyczących SR650.

Ten znaczący wzrost został osiągnięty dzięki wykorzystaniu w serwerze Lenovo SR650 napędów Intel SSD DC P4800X Optane. W efekcie, klienci z branży finansowej, którzy obsługują obciążenia związane z zarządzaniem danymi, takie jak analityka danych strukturalnych, mogą oczekiwać siedmiokrotnie szybszego otrzymywania wyników analiz. W branży, w której czas to pieniądz, daje to znaczącą przewagę.

„- Benchmarki dowodzą, że systemy Lenovo spełniają obietnice składane klientom odnośnie wysokiej wydajności. W naszej pracy w szczególny sposób koncertujemy się na podnoszeniu wydajności, niezawodności i zrównoważonym zużyciu energii. Wyniki osiągnięte w benchmarkach to czytelne potwierdzenie naszego sukcesu w tych obszarach.” – powiedziała Bev Crair, wiceprezes Lenovo odpowiedzialna za rozwój i jakość.

Strategiczna współpraca z Intelem

Procesory Intel Xeon Scalable posiadają zupełnie nowy rdzeń, który został zaprojektowany od zera z myślą o obsłudze zróżnicowanych potrzeb obciążeń w centrach danych przyszłości. Lenovo aktywnie pomaga klientom osiągnąć najwyższą wydajność w branży w trakcie migracji do nowej linii procesorów Intel Xeon Scalable. Bijąc rekordy świata w testach wydajnościowych, Lenovo pomaga klientom zyskać przewagę w postaci szybszego dostępu do danych i płynących z nich wniosków.

„- Współpraca Intel i Lenovo ma bogatą historię, która jest pełna innowacji. Nasze zespoły inżynierów blisko współpracowały nad optymalizacją wydajności pierwszych rozwiązań Lenovo opartych na procesorach Intel Xeon Scalable,” – powiedziała Lisa Spelman, wiceprezes i dyrektor generalny w dziale Intel Xeon Products and Data Center Marketing w firmie Intel. „- Efekty tej współpracy są widoczne. Nowe portfolio Lenovo ThinkSystem oraz ThinkAgile z procesorami Intel Xeon Scalable osiągnęło najlepsze wyniki wydajnościowe w benchmarkach koncentrujących się na ogólnej wydajności obliczeniowej, wirtualizacji, analityki oraz obliczeniach technicznych.”

źródło: Lenovo

Autor |2018-02-07T08:17:20+01:007 lutego 2018 08:17|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Lenovo, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile