Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Telefony, Wywiady-IT FUTURE EXPO 2014: Rozwiązania mobilne dla seniorów (wideo)

IT FUTURE EXPO 2014: Rozwiązania mobilne dla seniorów (wideo)

W dniach 10-11 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się pierwsze w Polsce targi informatyczne IT Future Expo. Targi IT FUTURE EXPO 2014 to jedyne wydarzenie tej rangi, organizowane zarówno w Polsce, jak i w regionie Europy wschodniej, skupiające na swoim terenie przedstawicieli i wystawców, z szeroko pojętej branży IT.

Organizowana w prestiżowej lokalizacji impreza (Stadion Narodowy w Warszawie) jest miejscem promocji najnowszych rozwiązań i technologii, oraz niezastąpionym źródłem informacji i opinii o produktach. Doskonałe połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że na targi przybywają zarówno kontrahenci z Polski jak i zagranicy oraz reprezentanci departamentów informatycznych, zainteresowani nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy. Tej edycji imprezy towarzyszy będzie zorganizowany na wysokim poziomie IT FUTURE CONGRESS 2014, podczas którego prowadzone będą prelekcje, przez wybitnych specjalistów branżowych.

Głównym wydarzeniem poprzedzającym dzień targowy, jest GALA IT FUTURE AWARDS 2014, będąca zwieńczeniem konkursu LIDERZY IT 2014, mającego na celu wyłonienie najbardziej kreatywnych projektów, produktów oraz technologii branży IT. Podejmując się organizacji tego konkursu, postawiliśmy sobie za cel propagowanie i promowanie nowych, innowacyjnych i ciekawych rozwiązań, a w konsekwencji przybliżenie tych zagadnień szerokim gremiom odbiorców i użytkownikom technologii informatycznych. Aby zrealizować nasze starania i zapewnić bezstronną ocenę zgłoszonych do rywalizacji produktów, zaprosiliśmy do kapituły konkursu szereg znanych i cenionych autorytetów z branży IT, które mamy nadzieję – w sposób rzeczowy, obiektywny i z pełnią zaangażowania – pomogą wyłonić laureatów, w każdej z siedemnastu kategorii konkursowych.

Idea targów IT FUTURE EXPO 2014 niesie ze sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt kierunków i trendów rozwojowych branży. To projekt ukierunkowany na spełnienie oczekiwań wszystkich, którzy mają swój udział w projektowaniu, tworzeniu i użytkowaniu nowych technologii. Jesteśmy przekonani, że organizowane przez nas targi, jak i wydarzenia towarzyszące, będą idealną okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych.

Zapraszamy na cykl wywiadów z wystawcami i laureatami nagród IT Leader. W tym odcinku Arkadiusz Wilusz, Prezes Zarządu MaxCom przedstawiar rozwiązania mobilne dla seniorów:

źródło: Camido.pl

KanAutor |2014-06-27T15:33:51+02:0027 czerwca 2014 15:33|Kategorie: Android, Newsy, Rynek, Telefony, Wywiady|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.