Jesteś tutaj:-, Newsy, Polecamy, Rynek, Top7-Porównywarka kont firmowych. Oferty dla firm w 2018 z 15 banków

Porównywarka kont firmowych. Oferty dla firm w 2018 z 15 banków

Artykuł sponsorowany

Nie lubimy przepłacać. Z tego względu często szukamy alternatywnych rozwiązań, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Niestety – znalezienie tańszych produktów czy usług wiąże się zazwyczaj z koniecznością przeznaczenia na to dodatkowego czasu. Z tego względu rosnącą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju porównywarki cenowe. Okazuje się, że można porównać także…konta bankowe.

Nowe rozwiązania w branży finansowej

Porównywarka kojarzy się raczej z narzędziem, które służy do porównania cen produktów, nieco rzadziej usług. Niektórzy mogą zatem zdziwić się, że z porównywarki można korzystać także wtedy, gdy przedmiotem zainteresowania są produkty z branży finansowej. Np. na stronie Nest Banku można znaleźć specjalne narzędzie, które pozwala na zestawienie dwóch różnych ofert kont bankowych. Porównać można ofertę prowadzenia konta firmowego w Nest Banku oraz w piętnastu innych bankach. Aby to zrobić, trzeba wejść na stronę https://www.nestbank.pl/biznes/porownywarka-kont.html.

Porównywarka bierze pod uwagę między innymi te trzy wskaźniki:

 • wysokość opłat za prowadzenie konta firmowego,
 • wysokość opłat za internetowe przelewy krajowe,
 • wysokość opłat za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Warto zauważyć, że potencjalni klienci banków najczęściej zwracają uwagę właśnie na wysokość opłat związanych z prowadzeniem konta i zarządzaniem środkami pieniężnymi, które się na nim znajdują.

Porównywarka kont firmowych: kiedy warto skorzystać?

Zazwyczaj porównujemy ceny, gdy chcemy kupić jakiś produkt lub skorzystać z interesującej nas usługi. Warto jednak pamiętać, że porównywarka może przydać się także wtedy, gdy prowadzimy firmę i szukamy konta firmowego. Własna działalność gospodarcza wiąże się z dużymi kosztami; z tego względu warto korzystać z każdego rozwiązania, które pozwoli na zminimalizowanie wydatków związanych z prowadzeniem firmy. Podobnie jest z kontem firmowym w banku – oferta dopasowana do potrzeb pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Porównywarka kont firmowych to zresztą narzędzie idealne dla wszystkich przedsiębiorców. Prowadzenie firmy pochłania większość czasu, dlatego warto korzystać z porównywarki, która pozwala na szybkie znalezienie najlepszej oferty.Autor |2018-09-12T11:40:20+02:0011 września 2018 13:27|Kategorie: Finanse, Newsy, Polecamy, Rynek, Top7|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

 1. opiekunnestbank 5 października 2018 w 17:23 - Odpowiedz

  Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowadzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank pl/biznes/konta/biznest-konto.html

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.