Jesteś tutaj:-, Polecamy, Rynek, Top7, Wyniki finansowe-Porównywarka kont firmowych. Oferty dla firm w 2018 z 15 banków

Porównywarka kont firmowych. Oferty dla firm w 2018 z 15 banków

Artykuł sponsorowany

Nie lubimy przepłacać. Z tego względu często szukamy alternatywnych rozwiązań, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Niestety – znalezienie tańszych produktów czy usług wiąże się zazwyczaj z koniecznością przeznaczenia na to dodatkowego czasu. Z tego względu rosnącą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju porównywarki cenowe. Okazuje się, że można porównać także…konta bankowe.

Nowe rozwiązania w branży finansowej

Porównywarka kojarzy się raczej z narzędziem, które służy do porównania cen produktów, nieco rzadziej usług. Niektórzy mogą zatem zdziwić się, że z porównywarki można korzystać także wtedy, gdy przedmiotem zainteresowania są produkty z branży finansowej. Np. na stronie Nest Banku można znaleźć specjalne narzędzie, które pozwala na zestawienie dwóch różnych ofert kont bankowych. Porównać można ofertę prowadzenia konta firmowego w Nest Banku oraz w piętnastu innych bankach. Aby to zrobić, trzeba wejść na stronę https://www.nestbank.pl/biznes/porownywarka-kont.html.

Porównywarka bierze pod uwagę między innymi te trzy wskaźniki:

  • wysokość opłat za prowadzenie konta firmowego,
  • wysokość opłat za internetowe przelewy krajowe,
  • wysokość opłat za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Warto zauważyć, że potencjalni klienci banków najczęściej zwracają uwagę właśnie na wysokość opłat związanych z prowadzeniem konta i zarządzaniem środkami pieniężnymi, które się na nim znajdują.

Porównywarka kont firmowych: kiedy warto skorzystać?

Zazwyczaj porównujemy ceny, gdy chcemy kupić jakiś produkt lub skorzystać z interesującej nas usługi. Warto jednak pamiętać, że porównywarka może przydać się także wtedy, gdy prowadzimy firmę i szukamy konta firmowego. Własna działalność gospodarcza wiąże się z dużymi kosztami; z tego względu warto korzystać z każdego rozwiązania, które pozwoli na zminimalizowanie wydatków związanych z prowadzeniem firmy. Podobnie jest z kontem firmowym w banku – oferta dopasowana do potrzeb pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Porównywarka kont firmowych to zresztą narzędzie idealne dla wszystkich przedsiębiorców. Prowadzenie firmy pochłania większość czasu, dlatego warto korzystać z porównywarki, która pozwala na szybkie znalezienie najlepszej oferty.Autor | 2018-09-12T11:40:20+00:00 11 września 2018 13:27|Kategorie: Newsy, Polecamy, Rynek, Top7, Wyniki finansowe|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.