Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Zostań liderem przyszłości razem z Huawei – zgłoś się do programu Seeds For The Future

Zostań liderem przyszłości razem z Huawei – zgłoś się do programu Seeds For The Future

Startuje ósma polska edycja programu Huawei Seeds For The Future, skierowanego do najzdolniejszych studentek i studentów. Globalnie biorą w nim udział osoby z ponad 100 krajów na całym świecie. Laureaci i laureatki wezmą udział w bogatym cyklu szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Program gwarantuje bogate doświadczenia w ramach zajęć z technologii, przywództwa, doświadczeń kulturowych i komunikacji z rówieśnikami na całym świecie. Tegoroczna edycja odbędzie się w formule online, a aplikacje przyjmowane są do 7 listopada.

W ciągu trwającego 8 dni programu w formule online uczestnicy poznają wiodące trendy w rozwoju sztucznej inteligencji, inteligentnych miast, zastosowań 5G oraz zaawansowanych technologii przyczyniających się do ochrony planety. Seeds For The Future to najważniejszy projekt edukacyjny Huawei, który jest skierowany do młodych, ambitnych studentek oraz studentów, którzy interesują się technologiami.

 

Cieszymy się, że jako globalna firma technologiczna możemy wspierać najzdolniejszych młodych ludzi w Polsce, dając im możliwość pogłębienia wiedzy i eksplorowania nowych obszarów m.in. w zakresie najnowszych trendów, szeroko pojętej branży ICT, przywództwa, a także CSR. W Huawei dostrzegamy ogromną wartość w kształtowaniu odpowiedzialnych postaw biznesowych już na etapie studiów, które w przyszłości zaowocują w budowaniu solidnej ścieżki zawodowej – Ryszard Hordyński, Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Huawei Polska

 

Program Huawei Seeds For The Future to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy od znakomitych ekspertów reprezentujących różne dziedziny, ale także do nauki umiejętności praktycznych w obszarze najnowszych technologii.

 

Miałem przyjemność uczestniczyć w ubiegłorocznej edycji programu Seeds For The Future. Podczas tygodnia intensywnej nauki oraz warsztatów miałem możliwość dokładnie zrozumieć funkcjonowanie najnowszych rozwiązań z sektora ICT, poszerzyć swoją wiedzę z zakresu AI oraz poznać narzędzia i usługi oferowane przez Huawei, które oparte są o chmurę obliczeniową – Michał Lechowski, student na Wydziale Ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jeden z alumnów programu.

 

Solidna dawka wiedzy i niepowtarzalna okazja do networkingu

Podczas tegorocznej edycji programu studenci będą mieli wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów naukowo-biznesowych z najzdolniejszymi rówieśnikami i autorytetami z całego świata. Nie zabraknie także dyskusji na tematy dotyczące cyberbezpieczeństwa, cyfrowego handlu, wizualizacji 3D, a nawet przemysłu kosmicznego!

 

Seeds for the Future jest programem wartym uwagi pod wieloma względami. Po pierwsze spełnia rolę edukacyjną, w przystępny sposób tłumaczy szeroki wachlarz zagadnień w dziedzinach działalności firmy Huawei (5G, Cloud Computing czy architektura procesorów), przedstawiając nie tylko fakty, ale również wyzwania stojące w danej branży – wspomina Łukasz Pszenny z Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego

Bardzo przyjemną częścią projektu był dostęp do platformy edukacyjnej, gdzie każdy mógł oglądać filmy na temat sztucznej inteligencji, nauczania maszynowego czy obliczeń w chmurze we własnym tempie. Poza technologią odbywały się również wirtualne wycieczki po Pekinie, gdzie mogliśmy zapoznać się z kulturą i historią miasta oraz Chin – dodaje Gabriela Janik, studentka na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej.

 

Aplikuj już dziś

Chcąc aplikować do projektu należy przygotować CV, wykaz ocen i ewentualnych osiągnieć naukowych, list motywacyjny w formie pisemnej (400-600 słów) i/lub trzyminutowy film, przedstawiający kandydatkę lub kandydata. Zgłoszenia są przyjmowane przez Opiekunów Projektu Seeds For The Future, ustalonych przez władze poszczególnych uczelni, biorących udział w projekcie, a także mailowo pod adresem: piotr.bednarski@huawei.com.

Aplikacje przyjmowane są do 7 listopada, udział w programie mogą wziąć studentki i studenci kierunków związanych z ICT, inżynierią, technologiami, matematyką oraz innych, jeśli interesują się technologiami i ich wpływem na rozwój świata oraz przemiany społeczne. 8. edycja Seeds For The Future odbędzie się w dniach 22-29 listopada 2021.

 

Znakomici patroni i atrakcyjne nagrody do wygrania

10 najlepszych uczestników projektu, którzy wykażą się największą wiedzą i umiejętnościami, otrzyma cenne nagrody, takie jak laptop Huawei Matebook D15, tablety Huawei Matepad 11 czy bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 4.

 

Do programu zgłosiłem się z nadzieją nauczenia czegoś nowego i nie zawiodłem się. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w Seeds For The Future. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody. – Bartłomiej Gajda z Politechniki Warszawskiej, zwycięzca ubiegłorocznej edycji.

 

Tegoroczną polską edycję programu patronatem objęły dotychczas takie instytucje jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Fundacja Perspektywy, Fundacja Digital Poland, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką, Konfederacja Lewiatan, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Stowarzyszenie IAESTE Polska. Także studenci zrzeszeni w Parlamencie Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz stowarzyszeniu BEST docenili jego wartość i zadecydowali o objęciu programu patronatem.

Wśród uczelni wyższych, które już potwierdziły swoje zaangażowanie przy 8. polskiej edycji Seeds For The Future znajdują się: Politechnika Łódzka, Politechnika Poznańska, Politechnika Śląska, Politechnika Świętokrzyska, Politechnika Warszawska, Politechnika Krakowska, Politechnika Opolska, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Leona Koźmińskiego, Akademia Górniczo-Hutnicza, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, TV i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi.

 

Szczegóły dotyczące programu Seeds For The Future można znaleźć na stronie seedsforthefuture.pl

Autor |2021-10-16T10:10:40+02:0016 października 2021 10:00|Kategorie: Android, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.