Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Złote Godło Quality International 2021 dla Navitel R600

Złote Godło Quality International 2021 dla Navitel R600

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej informuje o wyróżnieniu wideorejestratora Navitel R600 Złotym Godłem QI 2021 w Programie Najwyższa Jakość Quality International, w kategorii Produkt.

„Program Najwyższa Jakość Quality International 2021 to ogólnopolski projekt, realizowany pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ma na celu wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że kamera Navitel R600 po pięciu latach od swojej premiery nadal jest najchętniej wybieranym wideorejestratorem przez kierowców oraz nagradzana w plebiscytach.

Uważam, że na wyróżnienie trzeba sobie zapracować, a produkt musi zdobyć nie tylko popularność, ale przede wszystkim renomę na rynku. Jaką kamerkę Navitela kupić? Wśród zmotoryzowanych zazwyczaj można usłyszeć, że R600-tkę. Za sukcesem tego modelu stoją jego specyfikacja, czyli wysokiej klasy optyka Sony, szeroki kąt widzenia 170°, dwie baterie, a także dobry stosunek jakości do ceny. Otrzymana nagroda, czyli Złote Godło QI 2021 jest dla nas również potwierdzeniem, że nie zmarnowaliśmy trudnego okresu pandemii, a nawet pracowaliśmy ze zdwojoną siłą nad bieżącymi i nowymi projektami”

 

Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.