Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-OPPO wspólnie z infuture.institute zapraszają na webinar: 5G w ujęciu społecznym

OPPO wspólnie z infuture.institute zapraszają na webinar: 5G w ujęciu społecznym

OPPO wspólnie z infuture.institute mają przyjemność zaprosić na webinar: 5G w ujęciu społecznym.
5G to kolejny, naturalny etap ewolucji technologii mobilnej, jeden z najgorętszych tematów ostatnich lat o rewolucyjnym znaczeniu w wymiarze społecznym.
5G to też technologia, wokół której narosła cała masa mitów. Marka OPPO, we współpracy z infuture.institute zdecydowała się zgłębić i przeanalizować to zagadnienie.
Podczas webinaru swoją wiedzą podzieli się Natalia Hatalska, CEO infuture.institute – która opowie o pracy nad trendami oraz ich konsekwencjach dla biznesu. Następnie o współpracy i roli OPPO w projekcie opowie Piotr Żaczko, PR Manager OPPO w Polsce. Najważniejsze wnioski oraz insighty z raportu przedstawi Zuza Bonecka, trend insights researcher w infuture.institute.

 

Harmonogram spotkania prezentuje się następująco:
  • Prezentacja trendowa (Natalia Hatalska), 15 minut
  • „Po pierwsze człowiek – czyli o podejściu do tworzenia innowacji” – (Piotr Żaczko), 10 minut
  • „5G w ujęciu społecznym” – podsumowanie wniosków z raportu (Zuza Bonecka), 25 minut.

 

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek, 21 stycznia 2021 r o godzinie 14:30 na platformie ClickMeeting.
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny pod adresem: Premiera raportu – „5G w ujęciu społecznym”


Autor |2021-01-18T16:31:53+02:0018 stycznia 2021 16:26|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.