Jesteś tutaj:-, PC i Laptopy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-HP prezentuje nowe komputery przeznaczone do pracy zdalnej i biurowej

HP prezentuje nowe komputery przeznaczone do pracy zdalnej i biurowej

Wiele przedsiębiorstw musiało wdrożyć system „pracy z dowolnego miejsca”, aby zachować ciągłość pracy w 2020 roku. Pracownicy i zespoły IT dostosowały się nie tylko do nowych sposobów pracy, ale także do nowych miejsc wykonywania obowiązków służbowych – zarówno w domu, w biurze, jak i w modelu hybrydowym. Warto jednocześnie podkreślić, że 53% użytkowników preferuje hybrydowy model pracy, między domem a biurem, a działy IT szacują, że średnio 27% pracowników będzie na stałe pracowało w tym modelu.

Zważywszy, że 47% pracowników pracuje obecnie w domu, stwarza to wiele nowych wyzwań, wykraczających poza zwykłe dążenie do uzyskania dostępu do przestrzeni roboczej, a rzeczywistość jest taka, że ponowne skupienie się na zadaniach, które są do wykonania, może zająć do 23 minut po przerwaniu pracy.

 

Снимок экрана 2021 01 18 в 16.43.58

 

W nawiązaniu do zmieniających się potrzeb, firma HP zaprezentowała nowe komputery biznesowe i ultra-smukły monitor, które pomogą ludziom pozostać w kontakcie i działać swobodnie w niemal każdym otoczeniu.

Zasilane przez mobilne procesory AMD Ryzen PRO 5000 oraz z długim czasem pracy na baterii, komputery HP EliteBook 805 G8 zapewniają idealne narzędzie do pracy bez względu na okoliczności. Komputery z serii EliteBook 805 dostępne są z ekranami o przekątnej 13,3, 14 i 15,6 cala i zapewniają nowe możliwości pracownikom i działowi IT, w tym m.in.:

  • Bycie produktywnym wszędzie. Dzięki gigabitowej prędkości transmisji danych Wi-Fi 6 oraz opcjonalnemu 4G LTE, praca i kontakt z innymi są znacznie łatwiejsze. Za pomocą HP QuickDrop można szybko i bezpiecznie przesyłać zdjęcia, filmy i pliki między komputerem HP, a telefonem. Funkcja HP Sound Calibration dostraja dźwięk ze słuchawek do preferencji użytkownika, zapewniając mu głębokie doznania dźwiękowe, a funkcja HP Dynamic Audio umożliwia odtwarzanie mowy, muzyki i filmów przy jednoczesnym tłumieniu szumów z otoczenia.
  • Spokojną i bezpieczną pracę. Komputery HP Elite są jednymi z najbezpieczniejszych i najbardziej funkcjonalnych komputerów dostępnych na rynku. Nowa technologia wykrywania włamań HP, HP Tamper Lock, blokuje komputer, jeśli został on fizycznie otwarty. Do czyszczenia urządzeń można używać zwykłych domowych chusteczek higienicznych. Dodatkowo, funkcja HP Easy Clean pozwoli nam wyłączyć ekran dotykowy, klawiaturę i panel dotykowy, aby wyczyścić je bez konieczności wyłączania zasilania. HP Sure View Reflect pozwala użytkownikowi na dyskretną pracę, pokazując jedynie odblaskowe wykończenie podczas oglądania ekranu z boku.
  • Dobre samopoczucie, dzięki świadomości wykorzystania materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Wspierając rozwój produktów bardziej przyjaznych dla środowiska, komputery są częścią najbardziej zrównoważonego portfolio na świecie, w obudowach głośników zastosowano tworzywa sztuczne pochodzące z oczyszczania oceanów, a opakowania pudełek zewnętrznych są w 100% pozyskiwane w sposób zrównoważony.

HP ProBook 635 Aero G8

Dzięki masie poniżej 1 kg, HP ProBook 635 Aero G8 jest idealny dla osób ceniących sobie możliwość „pracy z dowolnego miejsca”. Elegancka konstrukcja, silne zabezpieczenia biznesowe i długi czas pracy na baterii pomagają utrzymać wydajność pracowników w każdym miejscu i bezproblemowo integrują się z telefonem komórkowym podczas korzystania z HP QuickDrop.

HP ProBook x360 435 G8

HP ProBook 445 G8, HP ProBook 455 G8 i HP ProBook 435 x360 G8 są przeznaczone dla profesjonalistów w rozwijających się firmach – niezależnie od tego, czy pracują przy biurku, w sali konferencyjnej, czy w domu. Dzięki ulepszonej konstrukcji i najnowszym, opcjonalnym procesorom mobilnym z serii AMD Ryzen™ 5000, komputery ProBook 405 G8 zapewniają wydajność, bezpieczeństwo i trwałość, których pracownicy potrzebują w ciągu pracy. HP ProBook x360 435 G8 jest wyposażony w 360-stopniowy zawias, który można dostosować do czterech trybów pracy, aby tworzyć, prezentować i współpracować w komfortowy sposób.

Снимок экрана 2021 01 18 в 16.46.28

Monitor HP P34hc WQHD Curved Monitor, dzięki 34-calowemu, zakrzywionemu ekranowi, zapewnia doskonałą wydajność podczas pracy w domu lub w biurze. Wielozadaniowi użytkownicy mogą zwiększyć produktywność nawet o 33% dzięki ultraszerokiemu wyświetlaczowi i cieszyć się dodatkową przestrzenią do pracy. Wykorzystanie zaledwie jednego kabla USB-C® do przesyłania wideo, danych i do zasilania notebooka (do 65W) sprawia, że ten smukły monitor może stać się centrum każdego domowego biura.

56% firm twierdzi, że skupia się teraz bardziej na dobrym samopoczuciu i ergonomii  – regulowane ustawienia wysokości i pochylenia monitora HP P34hc ułatwią znalezienie najwygodniejszej pozycji ekranu.

 

HP P34hc G4 Curved Monitor

 

Ceny i dostępność

  • Komputery HP EliteBook 835 G8, HP EliteBook 845 G8 oraz HP EliteBook 855 G8 mają być dostępne w marcu. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
  • HP ProBook 635 Aero G8 ma być dostępny w kwietniu. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
  • HP ProBook 445 G8 oraz HP ProBook 455 G8 mają być dostępne w kwietniu. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
  • HP ProBook x360 435 G8 ma być dostępny w lutym. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.
  • Monitor HP P34hc WQHD ma być dostępny w styczniu, w cenie 1899 PLN.Autor |2021-01-18T14:47:12+02:0018 stycznia 2021 14:47|Kategorie: Newsy, PC i Laptopy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.