Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-HTC prezentuje ekosystem aplikacji i narzędzi biznesowych Vive XR Suite, do pracy i nauki zdalnej oraz wyznacza nowy standard interakcji między użytkownikami komputerów, telefonów i zestawów VR

HTC prezentuje ekosystem aplikacji i narzędzi biznesowych Vive XR Suite, do pracy i nauki zdalnej oraz wyznacza nowy standard interakcji między użytkownikami komputerów, telefonów i zestawów VR

Firma HTC VIVE®, globalny lider w dziedzinie rzeczywistości wirtualnej, oficjalnie ogłasza premierę 
VIVE XR Suite – zintegrowanego pakietu oprogramowania VR do zastosowań biznesowych, złożonego z pięciu aplikacji, które umożliwiają użytkownikom wydajną pracę i współpracę z wykorzystaniem komputerów, telefonów, tabletów i większości popularnych urządzeń VR, na odległość. Wirtualna premiera odbyła się w aplikacji VIVE Sessions z udziałem tysięcy użytkowników z całego świata, którzy dołączyli do niej w postaci awatarów.

Vive XR Suite składa się z aplikacji VR, które zaprojektowano z myślą o zdalnej pracy, nauce a także rozrywce. Ten zintegrowany pakiet oferuje zbiór rozwiązań do współpracy w czasie rzeczywistym, organizowania wydarzeń wirtualnych oraz naturalnej komunikacji, a zastosowana w nim najnowsza technologia pozwala użytkownikom poczuć się tak, jakby przebywali w towarzystwie innych osób w wirtualnej przestrzeni.

 

„Rozwiązywanie rzeczywistych problemów przy użyciu technologii było zawsze jednym z dogmatów filozofii HTC. Pakiet Vive XR Suite oferuje najbardziej kompletne rozwiązanie biznesowego oprogramowania VR, zaprojektowane specjalnie po to, aby pomóc firmom w bezpiecznym i innowacyjnym rozwiązywaniu najbardziej palących problemów współczesności. Zasoby HTC stojące za tymi aplikacjami dają klientom z całego świata gwarancję skalowalności systemu oraz profesjonalnego wsparcia” – powiedziała Cher Wang, prezes i CEO firmy HTC.

 

Pakiet Vive XR Suite jest dostępny do pobrania od dnia 20 października 2020 r. Obejmuje pięć aplikacji VIVE Sync, VIVE Sessions, VIVE Campus, VIVE Social oraz VIVE Museum. Wersję „Light” pakietu, umożliwiającą tylko dołączanie do gotowych wydarzeń i spotkańmożna pobrać bezpłatnie pod adresem Viveport.com, a w pełni funkcjonalną wersję Pro, można zakupić w cenie 30 dol. za miesiąc (za jedno stanowisko). Licencje wielostanowiskowe poszczególnych aplikacji są również dostępne w witrynie Vive XR Suite. Dla klientów, którzy chcą wypróbować oprogramowanie przed zakupem, dostępna jest miesięczna wersja próbna. Wersję XR Suite Pro i poszczególne jej elementy będzie można początkowo zakupić w trybie offline.

 

Pakiet Vive XR Suite w pełni integruje i rozszerza pięć czołowych aplikacji dostępnych na rynku, aby zapewnić większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a przez to zwiększyć wydajność pracy grupowej oraz zaangażowanie użytkowników, bez względu na to, czy dysponują urządzeniami XR, czy nie, oraz uporać się ze współczesnymi wyzwaniami, które wynikają z konieczności zachowania dystansu społecznego – powiedział Alvin Wang Graylin, Global SW BU Head/China President, HTC. – Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym partnerom za ciężką pracę, którą włożyli w to rozwiązanie, i cieszymy się, że tylu dystrybutorów postanowiło oferować nasz produkt swoim klientom na całym świecie. Wspólnym wysiłkiem budujemy przyszłość!”.

 

Pakiet Vive XR Suite został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach biznesowych i oferuje następujące funkcje, które pozwalają wykorzystać rozwiązanie w firmach każdej wielkości:

 

 • Zintegrowane logowanie (SSO): Logowanie się przy użyciu jednego konta w celu uzyskania zabezpieczonego dostępu do wszystkich aplikacji XR Suite.
 • Obsługa wielu urządzeń:Pełna obsługa interakcji na komputerach, telefonach, tabletach i większości popularnych urządzeń VR.
 • Globalne wsparcie: Zabezpieczone serwery zoptymalizowane pod kątem wydajności, dostępności
  i stabilności we wszystkich regionach, ulepszony interfejs użytkownika dostępny w wielu językach, lokalne wsparcie klienta w każdym regionie.
 • Zunifikowany interfejs użytkownika: Zunifikowany wygląd i styl oraz dostosowane światy 3D/interfejsy we wszystkich aplikacjach.
 • PersonalizacjaMożliwość personalizacji awatara, aby w pełni wyrazić swoją tożsamość.
 • Głębokie linkowanie: Łatwe dołączanie do wirtualnej sesji za pomocą prostego linku (wkrótce).
 • Zarządzanie korporacyjne: Centralne i bezpieczne zarządzanie aplikacjami i użytkownikami.

 

Przegląd aplikacji Vive XR Suite:
VIVE Sync: nowy wymiar spotkań

Vive Sync  big screen presentation

 

VIVE Sync to uniwersalne rozwiązanie do spotkań i współpracy w rzeczywistości wirtualnej. Vive Sync jest bezpiecznym i intuicyjnym narzędziem, które pozwala zespołom i partnerom łączyć się i pracować we wspólnej wirtualnej przestrzeni. Sync pozwala łatwo dostosować awatar, stworzyć prywatny pokój spotkań i rozpocząć współpracę z partnerami z całego świata.

 

Vive Sync  car discussion

 

Vive Sync wykracza poza zwykłe zwiększanie produktywności, ponieważ realistyczne awatary, przejrzysty interfejs i wygodne narzędzia umożliwiają zespołom budowanie relacji i pielęgnowanie kultury sukcesu zupełnie tak, jakby spotykali się twarzą w twarz”, powiedział David Sapienza, AVP Content Production, HTC Vive. – Jako część pakietu Vive XR Suite, Vive Sync zapewnia użytkownikom bezpieczny i łatwy sposób integrowania VR z ich procesami w celu usprawnienia współpracy, zwiększenia wydajności i zacieśnienia wzajemnych relacji”.

 

Vive Sync  auditorium view

 

VIVE Sessions (aplikacja wspierana przez Engage): wolność zgromadzeń

NEED TO EDIT NAMES Vive Sessions  panel discussion

Vive Sessions to czołowa platforma VR do organizowania dużych konferencji, wystaw i wydarzeń edukacyjnych. Użytkownicy mogą łatwo dostosować prezentację VR, korzystając z tysięcy modeli 3D, efektów specjalnych, efektów dźwiękowych oraz szerokiej gamy wirtualnych lokalizacji.

 

NEED TO EDIT NAMES Vive Sessions  interactive outfits

 

„Bardzo się cieszymy, że dzięki współpracy z Vive nad pakietem XR Suite przyczyniamy się do rozwiązania nowych problemów współczesnego świata. Partnerstwo z Vive oznacza, że możemy pracować z najlepszymi dostępnymi technologiami, aby zaoferować naszym użytkownikom możliwości, których potrzebują, aby spotykać się i współpracować zdalnie, bez względu na to, czy dysponują urządzeniami VR, czy nie”, powiedział David Whelan, CEO firmy Immersive VR Education Ltd.

 

Vive Sessions  talking about language

 

VIVE Campus (aplikacja wspierana przez VirBELA): nowa definicja pracy zdalnej 

Vive Campus  Launch interface

 

Vive Campus oferuje wirtualne biura i środowiska edukacyjne, które naśladują rzeczywisty świat, aby wspomagać naturalną komunikację i współpracę. Użytkownicy mogą osiągnąć wyższą wydajność dzięki prywatnej, wirtualnej, zawsze dostępnej przestrzeni roboczej. Zaawansowane narzędzia komunikacyjne, w tym głos, tekst i miny, pozwalają na płynną współpracę zarówno dużym, jak i małym zespołom. Vive Campus należy do firmy Virbela, części eXp World Holdings (Nasdaq: EXPI).

 

Vive Campus  presentation 2

 

„Jesteśmy dumni, że nasza aplikacja stanowi część Vive XR Suite i zapewnia wirtualne środowisko współpracy użytkownikom z całego świata. Wierzymy, że Vive Campus zrewolucjonizuje to, jak działa świat, zapewniając ludziom bezpieczne miejsce do nauki, pracy oraz uczestnictwa w wydarzeniach” – powiedział Alex Howland, współzałożyciel i prezes VirBELA.

 

Vive Campus  square

 

VIVE Social (aplikacja dostarczona przez VRChat): budowanie społeczności 

Vive Social  fire pit and bar

 

Użytkownicy Vive Social mogą wkroczyć do uniwersum nieustannie rozwijanego przez zaangażowaną społeczność, która tworzy i udostępnia wirtualne światy, awatary oraz interaktywne doświadczenia. Platforma ma już miliony użytkowników i społeczność pasjonatów, którzy opublikowali dziesiątki milionów unikatowych treści. To otwarcie na kreatywność i dynamika współdzielenia treści w aktywnym środowisku doprowadziła do powstania wielu zajmujących, zaskakujących i zachwycających doświadczeń.

 

Vive Social  fire pit

 

„Jesteśmy bardzo ciekawi, co uda się nam zrobić dla sektora biznesowego w ramach Vive XR Suite. Aplikacja VRChat trafiła już do milionów konsumentów, a teraz mamy nadzieję, że podbije świat biznesu za sprawą Vive XR Suite!”, powiedział Graham Gaylor, współzałożyciel i CEO firmy VRChat.

 

Vive Social  cocktail

 

VIVE Museum (aplikacja wspierana przez MOR): kultura wymyślona na nowo

Vive Museum  Immateria

 

Vive Museum daje artystom nową możliwość tworzenia, pokazywania i udostępniania dzieł całemu światu. Oferuje wyjątkowe miejsce do organizacji wydarzeń, możliwość komunikacji z wieloma osobami oraz bezproblemową nawigację. „W ciągu ostatnich kilku lat firma MOR ściśle współpracowała z HTC, aby stworzyć wirtualne muzeum nieporównywalne do niczego na świecie.

 

Vive Museum  Devalaya Rupanam

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza aplikacja stała się częścią Vive XR Suite i że będzie pomagać użytkownikom biznesowym na wiele sposobów, których jeszcze nawet sobie nie wyobrażają. Cieszymy się, że w nadchodzących latach wspólnie z HTC stworzymy coś, co stanie się – nową normą”, powiedział Robin Stethem, CEO firmy MOR.

 

Vive Museum  Night Snow

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile