Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Zyxel we współpracy z ATEN wprowadza nowe rozwiązanie typu end-to-end AV-over-IP dla rozwiązań audio i wideo

Zyxel we współpracy z ATEN wprowadza nowe rozwiązanie typu end-to-end AV-over-IP dla rozwiązań audio i wideo

Dzięki współpracy z ATEN – profesjonalnym dostawcą rozwiązań audio i wideo, Zyxel oferuje potężne rozwiązanie typu end-to-end AV-over-IP. Partnerzy handlowi mają teraz do dyspozycji większą skalowalność i łatwiejszą instalację dzięki zaimplementowanemu w gamie przełączników sieciowych specjalistycznemu trybowi Networked AV firmy Zyxel, który idealnie nadaje się do wydarzeń sportowych, ścian wideo, restauracji i centrów sterowania.

Zyxel rozpoczął współpracę z firmą ATEN by wprowadzić nowy sieciowy element AV w przełącznikach, który zapewni partnerom większą wygodę i wydajność. Opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu w dziedzinie sieci, nowa oferta firmy Zyxel zapewnia sprzedawcom VAR, integratorom systemów i partnerom handlowym w branży profesjonalnego audio-wideo (AV) większą wydajność i skalowalność rozwiązań.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych aplikacji AV-over-IP, dlatego coraz więcej systemów AV przechodzi z tradycyjnej infrastruktury przełączników macierzowych na branżowe standardy oparte na technologii IP. Migracja ta oferuje większy potencjał skalowalności na większe odległości, mniej okablowania i łatwiejszą instalację dzięki technologii opartej na protokole IP. Jednak wiele firm nadal uważa, że jest to trudna droga ze względu na brak znajomości ustawień sieciowych w przełącznikach.

 

Stworzone z potężnej sieciowej współpracy AV

Zyxel nawiązał współpracę z firmą ATEN, która jest liderem w zakresie rozwiązań łączności i zarządzania AV / IT. Partnerstwo z ATEN, , zapewnia płynną integrację projektu systemu sieciowego i dostarcza interoperacyjne i niezawodne kompleksowe rozwiązanie AV-over-IP.

 

Uproszczone zarządzanie wraz z dopasowanym sieciowym trybem AV

Dla zwiększenia szerokiego zasięgu różnych aplikacji sieciowych, specjalnie zaprojektowany tryb Networked AV zawiera dostosowanego do potrzeb asystenta konfiguracji, który obsługuje najczęściej używane funkcje sieci podczas korzystania z usług przesyłania strumieniowego. Towarzyszy temu nowy pulpit do zarządzania Networked AV, który przedstawia najbardziej przydatne elementy: w tym port, system i przepustowość, a także zużycie energii. Oznacza to, że użytkownicy mogą natychmiast zobaczyć bieżący stan sieci, co ułatwia im zarządzanie i konfigurowanie przełącznika.

 

Wyzwania związane z przejściem na AV-over-IP generowane przez błędną konfigurację sieci mogą często wpływać na wrażenia użytkownika związane z oglądaniem i zwykle wymagają znacznego wysiłku by rozwiązać problem. Specjalnie dostosowany sieciowy tryb AV firmy Zyxel ma na celu sprostanie tym wyzwaniom i zapewnienie łatwego i stabilnego rozwiązania sieciowego, od sal lekcyjnych przez bary z transmisjami sportowymi aż do wyświetlaczy ściennych w centrum sterowania. Wspierani przez naszą silną współpracę ze specjalistą AV ATEN, chcemy wprowadzić na rynek nową, silną ofertę, by rozwiązać problemy naszych partnerów dystrybucyjnych świadczących usługi AV-over-IP  – powiedział Crowley Wu, wiceprezes Zyxel Networking SBU.

ATEN jest dostawcą rozwiązań Pro AV i IT z doskonałym doświadczeniem w zakresie integracji tych rozwiązań powiedział Nicholas Lin, starszy wiceprezes ATEN ds. badań i rozwoju oraz marketingu globalnego. Wraz z firmą Zyxel, profesjonalnym dostawcą przełączników Ethernet, posiadającym zaawansowaną wiedzę na temat technologii multicast IP w obszarze różnych zastosowań, możemy zapewnić najwyższej jakości dźwięk i obraz w wysokiej rozdzielczości wraz z profesjonalnymi wskazówkami, aby zmniejszyć wysiłek związany z integracją.

 

Tryb Networked AV jest dostępny w zarządzalnych gigabitowych przełącznikach warstwy 2 z serii GS2220, począwszy od oprogramowania układowego w wersji 4.70, które zostało wydane we wrześniu i będzie dostępne w serii XGS2210 jeszcze w tym roku.

Autor |2020-09-22T11:19:17+02:0022 września 2020 11:19|Kategorie: Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.