Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-PocketBook na WTK. To już pięć lat

PocketBook na WTK. To już pięć lat

Po raz piąty w swojej historii firma PocketBook uczestniczy w Warszawskich Targach Książki.

PocketBook jest jedyną firmą, która od pięciu lat regularnie prezentuje swoje urządzenia na święcie czytelników w stolicy. Także dziś po raz kolejny producent zaprasza na stoisko 76/D11 Stadionu Narodowego w Warszawie.

„Targi Książki w Warszawie są dla nas unikalną okazją bezpośredniego spotkania użytkowników naszych czytników,” ­– mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „W czasie takich rozmów zdobywamy wiele cennych informacji, pytamy o doświadczenia z naszymi urządzeniami, a także umożliwiamy zapoznanie się z modelami, które prezentujemy na stoisku”.

Od zeszłorocznej edycji Targów w portfolio PocketBook pojawiło się kilka nowych modeli. Po raz pierwszy zostanie pokazany PocketBook InkPad 3 obecny na rynku od lutego, a także obie wersje kolorystyczne czytnika PocketBook Touch HD 2. Produkty te zostały wyposażone w funkcję SMARTlight, które pozwala dostosowywać barwę podświetlenia w zależności od pory dnia.

Na stoisku nie zabraknie także flagowego PocketBook Touch Lux 3, wodoodpornej Aqua 2 (debiutującej w obsłudze aplikacji Legimi), a także nowości – PocketBook Basic Touch 2 Save & Safe.

 IX Targi Książki w Krakowie stanowią kamień milowy w działalności firmy PocketBook w Polsce. W ciągu ostatniego roku producent rozszerzył swoją sieć biznesową, nawiązując współpracę z Nexto.pl, dzięki czemu współdziała w tej chwili ze wszystkimi kluczowymi dostawcami treści elektronicznych na rynku.

Wynikiem tych działań będą dodatkowe atrakcje zorganizowane tradycyjnie z Publio.pl oraz właśnie z Nexto.pl. Wyjątkowo w tym roku księgarnia internetowa Publio, na swoim stoisku 50/D9 prowadzić będzie Akademię e-czytania i prezentować na niej również czytniki PocketBook. Nie zabraknie również konkursów – stacjonarnie, na stoisku Nexto.pl (44/BK) oraz w internecie, na stronie www.publio.pl. Nagrodami będą czytniki PocketBook.

źródło: PocketBookAutor |2018-05-17T14:34:34+02:0017 maja 2018 14:31|Kategorie: e-Czytnik, Newsy, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.