Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-e& universe debiutuje wirtualnie na targach GITEX 2022 w Dubaju, wspierana przez technologie VIVERSE HTC VIVE

e& universe debiutuje wirtualnie na targach GITEX 2022 w Dubaju, wspierana przez technologie VIVERSE HTC VIVE

VIVE nawiązało współpracę z firmą e& (wcześniej znaną jako Etisalat Group), aby rozwijać swoje rozwiązania wirtualnych światów za pośrednictwem platformy e& universe opartej na technologii VIVERSE. To historyczny moment w rozwoju metawersum, w którym e& i VIVERSE rozbudowują uniwersum VR, aby cieszyć się immersyjnymi doświadczeniami najwyższej jakości w każdym miejscu na świecie.

Na targach w Dubaju GITEX Global 2022 r., firmy e& i VIVE spotkały się, aby podpisać długoterminowe partnerstwo dotyczące współpracy i rozwoju wirtualnego metawersum. Na ceremonię podpisania dokumentów przybili szefowie z e& i HTC, min.:  Masood M Sharif Mahmood, dyrektor generalny, Etisalat by e&, Khaled ElKouly, Chief Consumer Officer, etisalat by e& oraz Joseph Lin, dyrektor generalny VIVERSE.

e& zapowiedziało bardzo ambitne plany dotyczące rozbudowy wirtualnego uniwersum i cyfrowego społeczeństwa. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, e& Universe ma zapewnić użytkownikom szeroką gamę innowacyjnych i immersyjnych doświadczeń, na wielu płaszczyznach, w tym w rozrywce, edukacji, w pracy, rekreacji i wielu innych.

 

SmartHome CentralGallery2.width 800

 

Podczas debiutu e& universe na targach GITEX 2022 odbędą się pokazy, prezentujące cyfrowe uniwersum, podczas którego, e& universe umożliwi odwiedzającym targi gościom, także tym, którzy wyposażeni w gogle VR pozostali w domach i biurach, wirtualną eksplorację wystawy. Dla osób nieposiadających zestawów VR, została stworzona wersja wystawy, którą można odwiedzić przy pomocy przeglądarki internetowej.

Oprócz oferowania wielu możliwości wirtualnego zwiedzania wystawy, e& pokazuje, jak stylowe mogą być osobiste przestrzenie w metawersum. Wirtualna przestrzeń e& universe może być personalizowana na dowolne sposoby, a użytkownicy mogą gromadzić się w niej, aby oglądać wydarzenia sportowe, filmy, a także spędzać wolny czas z przyjaciółmi. Technologia VIVERSE udowadnia, jak ​​łatwo jest tworzyć nowe, wciągające cyfrowe wydarzenia i przestrzenie społecznościowe, które można uruchomić na szerokiej gamie urządzeń VR i nie tylko, z poszanowaniem naszej prywatności i bezpieczeństwa w sieci.

 

„Niedawne uruchomienie e& universe na GITEX Global 2022 stanowi ogromny krok w kierunku jasnej cyfrowej przyszłości, którą przewidujemy dla ludzi, społeczności i świata. e& nie tylko prezentuje najnowsze innowacje technologiczne, ale także tworzy niesamowite, wciągające i innowacyjne doświadczenie poprzez e& ​​universe, pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie w regionie. Przejście do metawersum to początek niezwykłej podróży, aby opracowywać i wprowadzać rozwiązania technologiczne, które wzmocnią pozycję klientów i firm, aby oferować lepsze interaktywne doświadczenia.” – powiedział Khaled ElKouly, Chief Consumer Officer, Etisalat by e& i dodał – „Dzięki metawersum, możliwości nawiązania kontaktu z klientami na zupełnie nowym poziomie, a także wzbogacenia ich doświadczeń innowacyjnymi rozwiązaniami są nieograniczone. Dzięki naszej współpracy z HTC opracowaliśmy metawersum, który zapewnia odwiedzającym niezrównane wrażenia wirtualne. Zrobimy wszystko, aby być kluczowym partnerem, który zrewolucjonizuje doświadczenia VR klientów, identyfikując możliwości budowania tak skomplikowanych wirtualnych ekosystemów.”

„Nasza praca z e& jest niezwykle ekscytująca, dostarczając konsumentom nowe światy wypełnione immersyjnymi doświadczeniami. Poprzez naszą współpracę z e&, naszym celem jest uwolnienie wyobraźni ludzi, pomaganie im cieszyć się nowymi światami, wykonywać pracę w bardziej angażujący sposób, uczyć się i odpoczywać. To dopiero początek, a wraz z e& nie możemy się doczekać, aby odsłonić niesamowite doświadczenia, które nadejdą w e& universe.” – powiedział Joseph Lin, dyrektor generalny VIVERSE.

Autor |2022-10-10T15:34:00+02:0010 października 2022 14:30|Kategorie: HTC, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.