Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Na targach IFA 2022 firma LG zaprezentuje ekspozycję „Life, Reimagined”

Na targach IFA 2022 firma LG zaprezentuje ekspozycję „Life, Reimagined”

Firma przedstawi produkty i usługi zaprojektowane tak, by wnieść do codziennego życia nowe możliwości i doświadczenia

Na targach IFA 2022 LG zaprezentuje zróżnicowaną gamę inteligentnych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o potrzebach i gustach konsumentów w zmieniającym się świecie. Pod hasłem Life, Reimagined LG przedstawi swoje zaawansowane, innowacyjne produkty oraz usługi, które w codzienne życie klientów wnoszą nowe możliwości i doświadczenia.

Na stoisku LG odwiedzających przywita 97-calowy OLED evo Gallery Edition. Ten największy na świecie telewizor OLED – model G2 – nadaje domowej rozrywce zupełnie nowy wymiar. Jest to możliwe za sprawą doskonałej jakości obrazu OLED z samoświecącymi pikselami, a także dzięki imponującemu rozmiarowi oraz opartym na AI zaawansowanym technologiom wyświetlania. Na targach IFA zostanie zaprezentowanych kilka najnowszych wielkoekranowych telewizorów LG klasy premium, w tym wielokrotnie nagradzany 88-calowy LG SIGNATURE OLED 8K. W Berlinie zagości również 136-calowy ekran Micro LED o rozdzielczości 4K (3840 x 2160). To innowacyjne rozwiązanie do kina domowego oferuje najwyższą jakość w spektakularnej skali, łącząc samoświecące piksele o wielkości mikrometrów z modułową konstrukcją.

 

image processing20220901 2162212 7potoe

Ci, którzy przybędą na stoisko LG, będą mogli doświadczyć ekscytujących wrażeń z gry na ekranach OLED w strefie Flex Arcade, urządzonej w stylu retro. Wewnątrz znajdzie się kilka stanowisk, gdzie na zainteresowanych czekać będą nowe gry na konsole i klasyki na najnowocześniejszych telewizorach LG OLED – również na pierwszym na świecie wyginanym 42-calowym modelu. To pionierski LG OLED Flex, na którym użytkownik może wybrać optymalną krzywiznę spośród 20 ustawień oraz szereg przeznaczonych dla graczy funkcji i ustawień, jak nigdy przedtem dostosowanych specjalnie do osobistych preferencji.

 

image processing20220901 2162212 18ow19q

Na stoisku LG przygotowano też strefę Lifestyle: prezentowana będzie tam szeroka gama produktów i usług LG dopasowanych do zróżnicowanych gustów konsumentów. Można będzie w niej na przykład podziwiać najnowsze designerskie telewizory LG OLED Objet, innowacyjne rozwiązania audio – takie jak głośnik bezprzewodowy LG XBOOM 360, oraz ekskluzywne meble i dodatki do domu holenderskiej marki Moooi.

Inne nowości firmy LG pokazywane na targach IFA to m.in.: kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji obuwia – LG Styler™ ShoeCase i ShoeCare, modele pralek i suszarek z AI – dzięki którym pranie jest szybsze i wygodniejsze – a także Aero Furniture – oczyszczacz powietrza w formie stolika, gdzie zatarta została granica między meblem a wysokowydajnym urządzeniem. Na stanowisku Ergo Monitor Workstation odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi monitorami firmy LG, które zwiększają ergonomię i wydajność pracy. Z kolei w sektorze UltraGear Gaming Monitor Play Zone na zainteresowanych czekać będzie duży wybór monitorów do gier.

 

image processing20220901 2162212 dsnyq8

image processing20220901 2162212 gk4nu6

 

Wystawę Life, Reimagined można obejrzeć na żywo, odwiedzając stoisko LG na targach IFA 2022 (2-6 września). A dla tych, którzy nie zdołają dotrzeć tam osobiście, udostępnione zostaną filmy na kanale LG Global na YouTube (www.youtube.com/GlobalLG).Autor |2022-09-02T11:06:22+01:002 września 2022 12:00|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.