Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Nowa lodówka LG zachwyci odwiedzających targi IFA 2022

Nowa lodówka LG zachwyci odwiedzających targi IFA 2022

Na targach IFA 2022 LG zaprezentuje innowacyjną lodówkę MoodUP™ ze zmieniającymi kolor panelami drzwiowymi LED. Firma nawiązuje w ten sposób do niedawno wprowadzonych przez siebie na rynek urządzeń – których funkcje mogą być wciąż poszerzane – a także do eleganckiej kolekcji LG Objet™. Nowa lodówka jest przykładem na to, że LG nie tylko reaguje na trendy branży AGD, ale też kreuje własne. Model MoodUP™ ma opracowane przez LG zaawansowane technologie chłodnicze i inteligentne funkcje zapewniające dłuższą świeżość żywności oraz większą wygodę. Dostarcza również zupełnie nowych wrażeń w kuchni. Można bowiem wybierać spośród szerokiej gamy kolorów drzwi LED, a nawet odtwarzać nastrojową muzykę przez wbudowany głośnik.

Dzięki innowacyjnym panelom drzwiowym LED lodówka MoodUP™ umożliwia elastyczność aranżacji wnętrza, inspirując do stworzenia stylowej kuchni w nowy sposób. Za pomocą aplikacji LG ThinQ™ użytkownicy mają do wyboru 22 barwy górnego panelu drzwi oraz 19 barw dolnego. Mogą dobrać ich wygląd i podkreślić nastrój, stosując różne wyraziste motywy kolorystyczne: Season, Place, Mood i Pop. Przykładowo, utrzymany w odcieniach natury Season reprezentuje różne pory roku, natomiast Mood wpływa na poprawę samopoczucia domowników swymi stonowanymi, kojącymi odcieniami.

 

image processing20220831 2124444 1vak28n

image processing20220831 2124445 1mhi9y8

Oprócz zmiennych barw nowa lodówka LG zapewnia także doskonały dźwięk. Wbudowany w urządzenie głośnik Bluetooth łatwo połączyć ze smartfonem, tabletem lub laptopem. Można słuchać muzyki dopasowanej do swojego nastroju lub aktualnego motywu lodówki, odtwarzając utwory z aplikacji albo z playlisty Music Collection w aplikacji ThinQ™. Co więcej, w tym czasie panele LED MoodUP™ zmieniają kolory w sposób zsynchronizowany z brzmieniem.
Nową lodówkę wyposażono również w przyjazne dla użytkownika funkcje, takie jak wygodne, kolorowe powiadomienia. Na przykład, gdy panel drzwi będzie zbyt długo otwarty, zacznie migać, informując o konieczności ich domknięcia. W ten sposób unikniemy utraty zimnego powietrza i niepotrzebnego zużycia energii. Natomiast gdy czujniki ruchu MoodUP™ wykryją, że ktoś się zbliża, zamigają obydwa panele. Ponadto w nocy drzwi chłodziarki świecą jaśniej, aby ułatwić dotarcie do niej po ciemku.

 

original b60356c00e635ef83f5ae93680b27960

 

Kiedy panele drzwiowe LED są wyłączone, lodówka MoodUP™ w kombinacji kolorów Lux Gray i Lux White ma bardziej tradycyjny wygląd. Eleganckie wykończenie koresponduje wówczas z każdym wystrojem wnętrza – nawiązuje bowiem do naturalnych barw różnokolorowych kamieni.

 

image processing20220901 2162212 py8psx

 

W nowej lodówce LG zastosowano firmowy chip On-Device AI do inteligentnych urządzeń domowych. Dzięki integracji zaawansowanej sztucznej inteligencji MoodUP™ zapewnia większy komfort użytkowania, oferując takie funkcje, jak ulepszone rozpoznawanie głosu oraz łączność Wi-Fi i Bluetooth.

 

W LG zawsze znajdowaliśmy ciekawe sposoby na zwiększenie komfortu klientów, dlatego jesteśmy dumni, iż udało nam się to także w nowej lodówce MoodUP™. Nasze wyjątkowe urządzenie wprowadza do kuchni kolor, muzykę i wygodę, wykorzystując najnowocześniejsze technologie LG oraz innowacyjne wzornictwo. Świadczy to o naszym nieustającym zaangażowaniu w podnoszenie jakości życia w domu — powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

 

 

Odwiedzający targi IFA 2022 (2–6 września) mogą zapoznać się ze wszystkimi najnowszymi innowacjami LG, w tym także z lodówką MoodUP™, na stoisku firmy w hali 18, Messe Berlin.Autor |2022-09-02T11:00:39+01:002 września 2022 11:30|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.