TP-Link na targach PGA

TP-Link zaprezentuje na swoim stoisku na PGA w Poznaniu produkty dedykowane  wszystkim osobom zainteresowanym tematyką technologiczną, a zwłaszcza fanom gier komputerowych. Szczególnie warto zwrócić uwagę na najnowszy router z portfolio TP-Link: działający  w technologii WiFi 6 Archer AX6000. Sprzęt będzie można nie tylko zobaczyć, ale również sprawdzić w działaniu w specjalnej strefie Free2Play.

W sektorze TP-Link, uczestnicy targów PGA będą mogli spotkać, aż ośmiu influencerów ze świata polskiej sceny gamingowej. Będą to dwaj świetni e-sportowcy Łukasz „Tuttek” Lipka i Nikodem „Gluhammer” Królewski oraz reprezentanci Polski w Fortnite Al3xandras i Jacob. Na fanów czekać będą także znane z twicha, testerki najróżniejszych gier: Angela, Brunecia i Kasix. W strefie pojawi się również UrQueen – pierwsza top streamerka według EA Game Changer w 2018 r.

 

TP-Link na targach PGA

Dodatkowo, TP-Link zaprasza do wzięcia udziału w rozmaitych turniejach, w  których do wygrania będą  ciekawe nagrody, m.in. przeznaczone specjalnie dla graczy fotele gamingowe XTRHONE Chronos.

TP-Link na targach PGA

TP-Link zaprasza również do swojej strefy na chwilę relaksu i wytchnienia od gamingowych emocji.  W czasie odpoczynku na wygodnych pufach, uczestnicy targów będą mogli naładować swoje urządzenia mobilne przy pomocy powerbanków. Strefa TP-Link znajduje się w pawilonie numer 6, stoisko numer 7.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.