Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7-NAVITEL na targach IFA 2018

NAVITEL na targach IFA 2018

Firma NAVITEL, producent nawigacji samochodowych, wideorejestratorów i tabletów po raz kolejny wystawi swoje stanowisko na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej – IFA, 31 sierpnia – 5 września w Berlinie.

 Targi IFA organizowane są nieprzerwanie od 1926 roku i cieszą się ogromną popularnością w branży technologicznej. Producenci z całego świata specjalizujący się w elektronice użytkowej, prezentują nowe produkty oraz innowacyjne usługi.

 Targi w Berlinie to dla nas najważniejsze wydarzenie tego roku. Oprócz utrzymania wysokich wyników sprzedaży w Polsce skupiamy się też na poszerzeniu dystrybucji we Francji, Holandii, Belgii, Grecji, a także w Niemczech. W uzupełnieniu do flagowych produktów marki, podczas tegorocznej wystawy zaprezentujemy nowy tablet – model T757 LTE. Sprzęt już podczas testów cieszy się ogromną popularnością na rynku operatorskim. Zapraszamy wszystkich pasjonatów nowych technologii na nasz stand w hali 4.2, oznaczony numerem 206” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

źródło: NAVITELAutor |2018-07-23T10:32:55+02:0023 lipca 2018 10:32|Kategorie: Nawigacje, Newsy, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.