Jesteś tutaj:-, Pozostałe, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Epson przedstawia nową serię przystępnych cenowo projektorów laserowych dla biznesu i edukacji

Epson przedstawia nową serię przystępnych cenowo projektorów laserowych dla biznesu i edukacji

Trzy nowe projktory o rozdzielczości 4KE zapewniają wysokiej jakości, wielkoformatowe projekcje i są przeznaczone do zastosowań biznesowych, edukacyjnych oraz rozrywkowych. Premiera nowych modeli Epson EB-L570U, EB-L770U i EB-L775U odbyła się podczas targów ISE w Barcelonie.

Te wszechstronne urządzenia oferują rozmiary ekranu do 500 cali i jasność w przedziale 5200–7000 lumenów. Dodatkowo zapewniają wsparcie dla projekcji z wielu źródeł i zaawansowane opcje łączności ułatwiające konfigurację. Pozwalają uniknąć typowych problemów związanych z używaniem monitorów, takich jak ograniczone kąty widzenia, martwe punkty, odciski palców i odbłyski ekranu i zapewniają wygodniejszy i bardziej uniwersalny odbiór treści wizualnych.

 

„Nowa seria projektorów to niedrogie rozwiązania do obrazowania w wysokiej jakości; są one idealne dla firm i instytucji chcących wyświetlać duże, skalowalne obrazy w wysokiej jasności” – powiedział Andrzej Bieniek, Account Manager Video Projectors z Epson. „Oferują one też imponujący wachlarz funkcji związanych z projekcją, znanych dotąd z droższych modeli – na przykład opcję dzielenia ekranu, która umożliwia wyświetlanie treści z dwóch źródeł na jednym ekranie, czy płynne łączenie projekcji (edge blending), które pozwala wyświetlać jeden, bardzo duży obraz z wielu zestawionych ze sobą urządzeń”.

 

Epson jest liderem wśród producentów projektorów od 2001 r. Premierowa seria oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne w niższym zakresie cenowym. Oznacza to, że firmy i placówki edukacyjne zarządzające hybrydowymi środowiskami pracy i nauczania mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu AV, aby zwiększyc efektywność pracy i nauki. Funkcja automatycznego włączania zasilania MTR (Microsoft Team Room) wykorzystującą wykrywanie sygnału HDMI jeszcze bardziej ułatwia codzienną pracę.

Nowe modele Epson spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej biznesu oraz zapewniają niskie zużycie energii.

epson eb l750u 1 mid scaled.jpg

Więcej o urządzeniach:

  • Projektory laserowe 4KE o wysokiej jasności z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu
  • Obrazy do 500 cali można wyświetlać w różnych proporcjach obrazu, w tym 21:9
  • Jasność od 5200 do 7000 lumenów
  • Zaawansowane opcje łączności i funkcje obrazu, w tym możliwość projekcji z wielu źródeł
  • Łączność BYOD z opcjonalnym połączeniem bezprzewodowym lub przewodowym, HDBaseT i wbudowany odtwarzacz nośników
  • Rozwiązanie problemów z pikselacją, odbłyskami i odciskami palców i zapewnienie nieograniczonej widoczności
  • Edge blending (łączenie projekcji) i opcjonalna kamera ELPEC01 do prostego nakładania lub rozmieszczania sąsiadująco obrazów
  • Minimalne potrzeby konserwacji i 3-letnia gwarancja

 

Autor |2023-02-24T09:10:37+01:0024 lutego 2023 09:00|Kategorie: Newsy, Pozostałe, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile