Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Tablety, Wydarzenia-DYNABOOK aktualizuje serię, by dodać procesory intel® core™ jedenastej generacji do najważniejszych urządzeń

DYNABOOK aktualizuje serię, by dodać procesory intel® core™ jedenastej generacji do najważniejszych urządzeń

  • Satellite Pro L50-J i Tecra A30-J z najnowszymi procesorami Intel i zwiększoną pamięcią
  • Kolejne procesory w serii Satellite Pro C40

 

Dynabook Europe GmbH wprowadza aktualizacje trzech urządzeń przeznaczonych dla rynków biznesowego i edukacyjnego. Tecra A30-J i Satellite Pro L50-J wyposażono w najnowsze procesory Intel® Core jedenastej generacji oraz pamięć DDR4. Natomiast Satellite Pro C40-G jest obecnie dostępny z dodatkowymi procesorami Intel® Celeron® dziesiątej generacji i pamięcią DDR4 o pojemności do 16 GB. Kolejne procesory rozszerzają możliwości wyboru specyfikacji C40-G, by urządzenie to odpowiadało potrzebom zwracających uwagę na koszty profesjonalistów i studentów. 

2021 01 11 Tecra A30 J

Tecra A30 J

img satellite pro l50

satellite pro l50

 

img satellite pro c40

satellite pro c40

DYNABOOK aktualizuje serię, by dodać procesory intel® core™ jedenastej generacji do najważniejszych urządzeń

X30W

 

Gotowe do życia w drodze

Każde z odświeżonych urządzeń zaprojektowano z myślą o mobilności, produktywności i użyteczności. Tecra A30-J ma 13,3”, która waży jedynie 1,2 kg, bez potrzeby ładowania baterii pracuje do 14 godzin. Satellite Pro L50-J o 15” ekranie i wadze około 1,7 kg pracuje bez zasilania akumulatora do 10 godzin. Satellite Pro C40-G ma 14” ekran, waży tylko 1,55 kg, a jego bateria na jednym ładowaniu działa do 8 godzin.

Konstrukcje z wąskimi ramkami wokół jasnych i matowych ekranów sprawiają, że urządzenia te idealnie sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Każde z nich może pochwalić się szeroką gamą typów ekranów i poziomów jasności. Wszystkie trzy urządzenia wyposażono w dużą klawiaturę i ClickPad z obsługą Precision Touchpad do wygodnego pisania i nawigacji.

Nowe modele zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających pracownikach i studentach. Wszystkie mają solidne i eleganckie obudowy. Powierzchnia Satellite Pro C40-G została pokryta specjalną powłoką antybakteryjną, Testy potwierdzają, że na 99,9% powierzchnia tych laptopów będzie wolna od bakterii.

 

„Korzystamy z najnowszych i najbardziej odpowiednich technologii, by wspierać szerokie grono naszych klientów – od studentów do profesjonalistów – w ich codziennej pracy” – powiedział Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH. –„Dlatego poszerzamy gamę produktów dostępnych z najnowszymi procesorami Intel® Core jedenastej generacji, jednocześnie wykorzystując technologię procesorową Intel dziesiątej generacji, aby zapewnić przystępniejsze cenowo modele z serii C40-G.”

 

Połączone z każdego miejsca

Wszystkie modele wyposażono w szereg portów i opcji połączeń, dzięki czemu ich użytkownicy zachowują produktywność niezależnie od swojej lokalizacji. Złącze USB typu C ułatwia ładowanie, podłączanie, wyświetlanie i przesyłanie danych do każdego urządzenia za pośrednictwem jednego portu, a pełnowymiarowy port HDMI i opcjonalna stacja dokująca USB-C zapewniają dodatkową łączność z peryferiami. Ponadto laptopy mają dodatkowe porty USB3.1; dwa w modelu C40-G i A30-J oraz trzy w L50-J. Gniazdo karty micro SD spełnia potrzeby przenośnej pamięci masowej. Jeśli chodzi o łączność bezprzewodową, oprócz portu Gigabit LAN w każdym urządzeniu, A30-J i L50-J są wyposażone w Wi-Fi 6, a C40-G w Wi-Fi 802.11 AC, umożliwiając łatwe i szybkie połączenie z Internetem. Dzięki obsłudze szybkiego 1 TB PCIe SSD  Satellite Pro L50-J zapewnia dodatkową elastyczność w zakresie wydajności i pojemności.

A30-J, L50-J i C40-G ułatwiają użytkownikom komunikację i współpracę z zespołem projektowym. Każde urządzenie wyposażono w 2-megapikselową kamerę internetową FHD, głośniki stereo i wbudowany mikrofon z obsługą Cortany, z możliwością parowania własnych słuchawek przez Bluetooth lub przez gniazdo combo mikrofonu / słuchawek.

 

Bezpieczne

Ochrona danych to wieloaspektowe wyzwanie. W celu zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi, A30-J, L50-J i C40-G z Trusted Platform Module (TPM) 2.0 oferują ustawienie haseł użytkownika i administratora oraz logowanie za pomocą skanera linii papilarnych (SecurePad). Modele A30-J i L50-J są wyposażone w opcjonalne gniazdo karty inteligentnej, aby spełnić określone wymagania bezpieczeństwa. Gniazda blokady zabezpieczającej pomagają zapobiegać kradzieży fizycznej, a L50-J ma również wbudowaną przesłonę kamery internetowej.Autor |2021-01-12T09:32:27+02:0012 stycznia 2021 09:32|Kategorie: Android, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Tablety, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.