Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Poczta Polska uruchomiła nowy serwis do zakupu kodu doładowania licznika energii

Poczta Polska uruchomiła nowy serwis do zakupu kodu doładowania licznika energii

W ramach współpracy Poczty Polskiej z Blue Media S.A. Klienci zyskali możliwość opłacenia on-line kodu doładowania przedpłaconego licznika energii za pośrednictwem nowego, dedykowanego serwisu.

Dzięki temu rozwiązaniu konsumenci zyskują możliwość ciągłej kontroli zużycia prądu, zakupu energii w dowolnym czasie i monitorowania ponoszonych kosztów. Aby zapłacić za kod doładowania wystarczy podać numer licznika. System rozpoznaje automatycznie, z jakim operatorem energii ma do czynienia. Na wskazany w formularzu adres e-mail klienci otrzymają potwierdzenie zrealizowania płatności i kod doładowania.

 

– Stale dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli cieszyć się jak największą wygodą oraz maksymalną dostępnością nowoczesnych i przyjaznych rozwiązań płatniczych. Do naszego szerokiego i stale rozwijanego wachlarza udogodnień dołącza właśnie serwis „Zapłać on-line za kod doładowania przedpłaconego licznika energii”. To prosty, szybki i wygodny sposób, aby dokonać zapłaty on-line za kod doładowania energii. Można dokonać płatności z każdego miejsca i o dowolnej porze, za pomocą urządzenia z dostępem do Internetu – podkreśla Daniel Witowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

 

Nowy serwis do zakupu kodu doładowania licznika energii dostępny jest pod adresem doladowania.poczta-polska.pl

 

Pozyskanie kodów doładowania możliwe jest dla następujących dostawców energii: E.ON, Tauron, Energa, Enea, PGE. Do opłacenia kodu udostępniono 30 najpopularniejszych metod płatności elektronicznych, m.in Blik, karty Visa lub Mastercard, mTransfer, iPKO, czy za pomocą bankowości internetowej.

 Autor |2023-01-05T12:35:34+02:005 stycznia 2023 17:00|Kategorie: Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Tomasz 7 stycznia 2023 w 14:19 - Odpowiedz

    Oczywiście prowizja największą. Nie polecam

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.