HONOR 20 Pro z wysoką oceną DxOMark

HONOR 20 Pro uzyskał bardzo dobry wynik testu DxOMark w wysokości 111 punktów i tym samym trafił na drugie miejsce w rankingu. Tracąc zaledwie jeden punkt do urządzenia znajdującego się obecnie na szczycie tabeli, HONOR 20 Pro zapewnia świetną jakość w większości przetestowanych kategorii.

DxOMark ocenia jakość obrazu smartfonów, obiektywów i aparatów fotograficznych. Rezultat rygorystycznego testu DxOMark przekłada się na jakość – im wyższy wynik, tym lepsza jakość obrazu.

HONOR 20 Pro DxOMark 01

 

Ekspozycja i autofocus na najwyższym poziomie

HONOR 20 Pro osiągnął najlepszy wynik w kategorii ekspozycja. Uzyskał opinię modelu sprawdzającego się dobrze we wszystkich warunkach oświetleniowych, rejestrując dokładne ekspozycje docelowe w pomiarach laboratoryjnych. W naturalnych scenach testowych zdjęcia są wyraźne i dokładne, a zakres tonalny jest szeroki. W bardzo trudnych warunkach HONOR 20 Pro był jednym z najlepszych testowanych urządzeń.

Testerzy DxOMark podkreślają, że szerokokątny obiektyw z przesłoną f/1.4 w głównym aparacie zapewnia również bardzo dobre naświetlenie w słabych warunkach.

System autofocusa HONOR 20 Pro również wyróżnia się wśród najlepszych modeli. Jest dokładny we wszystkich warunkach oświetleniowych, a testerzy nie zaobserwowali żadnych defektów w ostrości w testach laboratoryjnych i zewnętrznych.

 

HONOR 20 Pro – zoom i flash

Zoom to kolejny wyróżnik HONOR 20 Pro zapewniający dbałość o każdy drobny szczegół. Taką wydajność zoomu osiąga również urządzenie numer jeden – Huawei P30 Pro.

HONOR 20 Pro posiada bardzo dobry system flash i zapewnia najwyższy rezultat w tej kategorii obok Huawei P30 Pro. Wyniki były bardzo dobre zarówno w przypadku lampy błyskowej, jak i bez niej. Występują niewielkie różnice w kolorystyce, a zdjęcie wykonane tylko z lampą błyskową ma dość neutralny balans bieli i odpowiednio nasycone odcienie skóry.

 

Świetny smartfon do wideo

HONOR 20 Pro zdobywa również sporo punktów za możliwości wideo. Testerzy szczególnie chwalą renderowanie kolorów, które wytwarza jasne i żywe barwy zarówno w jasnym świetle, jak i w typowych warunkach wewnątrz pomieszczeń.

Stabilizacja to siła tego modelu: jest bardzo skuteczna i przeciwdziała rozmyciu zdjęć w przypadku poruszenia smartfonem.

HONOR 20 Pro to model będący w czołówce rankingu DxOMark. Aparaty szerokokątny i makro stanowią wartość dodaną dla wielu mobilnych fotografów.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.