Jesteś tutaj:--, Kryptowaluty-Pułapki, których należy unikać przy handlu Bitcoinami

Pułapki, których należy unikać przy handlu Bitcoinami

Czy chcesz odważyć się na handel Bitcoinami, ale obawiasz się pułapek, które mogą doprowadzić do strat? Jeśli tak, oto najważniejsze pułapki, których należy unikać, gdy zaczynasz inwestować w Bitcoin.

Podczas wielkich wzrostów i rozkwitów Bitcoina, traderzy doświadczają więcej szumu niż istotnych sygnałów do zakupu lub sprzedaży swoich udziałów. Jednak bystrzy inwestorzy i handlowcy mogą patrzeć ponad ekstremalne wahania cen i krótkoterminowy szum, aby podjąć ukierunkowane działania. Dziś ludzie nadal zarabiają pieniądze poprzez handel Bitcoinami. Jednak przestrzeń kryptowalutowa nie ma już łatwych pieniędzy. Rynek Bitcoin jest ryzykowny. Niemniej jednak ludzie, którzy studiują i analizują rynek kryptowalut, mogą z czasem budować bogactwo.

Dziś ta cyfrowa waluta jest kupowana na platformach takich jak The Bitcoin Code za pieniądze fiducjarne. Możesz również sprzedać tę wirtualną walutę na platformie, aby spieniężyć swoją inwestycję z zyskiem lub stratą. Zasadniczo handel Bitcoinem nie zawsze jest opłacalny. Handlując tym zasobem cyfrowym, możesz osiągnąć zysk lub stratę. Co więcej, rynek kryptowalut ma wiele pułapek, na które powinieneś uważać, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje zyski. Możesz dołączyć do społeczności handlowej, aby poprawić swoje umiejętności handlowe, możesz odwiedzić https://immediate-edge.co/pl/ . Oto najważniejsze pułapki, których należy unikać podczas handlu bitcoinami.

Stop Drive

Stop drive zdarza się, gdy giełda kryptowalutowa zdaje sobie sprawę, gdzie użytkownik się zatrzymuje. Mając tę wiedzę, platforma może uderzyć w cenę Bitcoina z udawanym ruchem, aby wymieść wszystkie zyski. Giełda kryptowalutowa może to zrobić poprzez sprzedaż rzeczywistych monet, myśląc, że wygeneruje więcej przychodów z przestoju niż może stracić sprzedając dobre monety, tym samym rozbijając cenę w ciągu kilku minut i odkupując je.

Stop drive, który polega na sprzedaży umożliwia odzyskanie monet z powodu stop cover. Trader również może zagrać w tę grę. Jednak to giełda kryptowalutowa tak działa, ponieważ posiada odpowiednie informacje we właściwym czasie.

Giełdy kryptowalut, które tak obstawiają, nie pozwalają na stop i dźwignię, ponieważ jest to w interesie tradera. Co więcej, technika ta pozwala platformom pokazać użytkownikom, że handel Bitcoinami nie odbywa się w środowisku opiekuńczym.

Dlatego niech twoje przystanki podczas handlu Bitcoinem były mentalne, aby uniknąć tej pułapki. Chociaż możesz korzystać z dźwigni, upewnij się, że jest ona niska. Jeśli musisz używać wysokiej dźwigni kryptowalutowej, śledź wszystkie swoje pozycje.

Exit Scamy

Być może natknąłeś się na małe giełdy kryptowalutowe, które grają w tę grę. Chodzi o to, aby zdobyć pieniądze podczas początkowej oferty monet lub za pośrednictwem giełdy kryptowalutowej i uruchomić z funduszami. Niektóre giełdy bitcoinowe przechowują monety i pozwalają użytkownikom na handel za ich pomocą. Mogą również sprzedawać tokeny gdzie indziej, jednocześnie pozwalając użytkownikom nadal myśleć, że ich używają. Najlepiej jeśli giełda kryptowalutowa współpracowała z systemem księgowym, aby zapobiec zauważeniu tej pułapki przez handlowców.

Niestety, ci oszuści nie są łatwi do wyśledzenia z powodu nieuregulowanych, anonimowych i zdecentralizowanych operacji systemów walut cyfrowych. Aby uniknąć tej pułapki w handlu Bitcoinami:

  • Nie trzymaj znacznej ilości tokenów na swoim koncie wymiany kryptowalut.
  • Regularnie wypłacaj swoje monety i przechowuj je w portfelu pozagiełdowym.
  • Jeśli zauważysz, że giełda kryptowalut nie wypłaca szybko pieniędzy lub nie komunikuje się skutecznie, natychmiast ją porzuć.

Piramida finansowa Ponzi

Za pomocą tej pułapki w handlu Bitcoinami, ktoś obiecuje inwestorom ogromne zyski, po czym ucieka z funduszami, które handlowcy umieszczają w systemach. Ale piramidy Ponzi wymagają dużo wysiłku, aby przekonać potencjalnych klientów do inwestowania. Na przykład projekt Bitcoin może obiecać roczne zyski w wysokości prawie 10% odłożone jako Ponzi.

Ponzi płaci poprzednim inwestorom z kapitałem obecnych handlowców. Wymaga też od inwestorów ciągłego obracania. Tak więc zyski nie pochodzą z nieuporządkowanych firm, ale z portfeli osób, które niedawno zostały oszukane.

Piramida załamuje się po utracie pieniędzy, chociaż rozpada się, gdy stojący za nim przestępca zaczyna czuć, że sieć prawie ich dogania i znika. Aby uniknąć tej pułapki, trzymaj się z dala od każdego projektu Bitcoin, który wymaga od ciebie znalezienia i zwerbowania nowych inwestorów do piramidy.

Udany handel Bitcoinami wymaga szeroko zakrojonych badań, aby zrozumieć, jak to działa. Ponadto, zawsze dokładaj należytej staranności i unikaj wszystkiego, co wydaje się podejrzane.Autor |2022-05-20T14:30:55+01:0020 maja 2022 14:30|Kategorie: Finanse, Kryptowaluty|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.