Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Newsy, Płatności, Rynek, Top7-FlixBus wprowadza płatności Apple Pay

FlixBus wprowadza płatności Apple Pay

FlixBus integruje Apple Pay z aplikacją FlixBus na iOS, zapewniając użytkownikom tego systemu możliwość zakupu biletów szybciej i bezpieczniej. Opcja jest dostępna również dla pasażerów w Polsce.

– Wprowadzanie innowacji technologicznych dla klientów to jeden z naszych priorytetów od początku powstania FlixBusa w 2013 roku. Zatrudniamy zespół ponad 200 programistów, których głównym zadaniem jest ciągłe doskonalenie cyfrowego produktu i integracja nowych rozwiązań mówi Daniel Krauss, współzałożyciel i CIO w FlixMobility.Dzięki Apple Pay nasi klienci będą mogli szybko i łatwo zakupić bilet na połączenie FlixBusa, mając pewność, że ich dane będą bezpieczne.

Bezpieczeństwo i prywatność to podstawowe cechy Apple Pay. Korzystając z karty kredytowej lub debetowej w Apple Pay, numery kart nie są przechowywane na urządzeniu, ani na serwerach Apple. Zamiast tego, przypisywany zostaje unikalny Numer Konta Urządzenia, zaszyfrowany oraz bezpiecznie przechowywany na urządzeniu. Każda transakcja jest autoryzowana jednorazowym dynamicznym kodem bezpieczeństwa. Pasażerowie FlixBusa korzystający z systemu iOS podczas zakupu biletu mogą wybrać opcję „Zapłać z Apple Pay”, która umożliwi płatność w kilku kliknięciach, dzięki temu, że dane do płatności zapisane są w Portfelu Apple.

 

FlixBus wprowadza płatności Apple Pay 2

 

Jak to działa?

Zakupy online w aplikacjach i na stronach akceptujących płatności Apple Pay można w łatwy sposób dokonać dzięki funkcji Touch ID. Transakcję można także sfinalizować dwukrotnym kliknięciem przycisku bocznego i uwierzytelnieniu za pomocą funkcji Face ID. Nie ma potrzeby ręcznego wypełniania długich formularzy kont lub wielokrotnego wpisywania informacji o wysyłce i rozliczeniach.

Apple Pay działa na urządzeniach:

  • iPhone XR, XS, XS Max, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, SE;
  • iPad 5. i 6. generacji, Pro, Pro 3. generacji, Air 2, mini 4, mini 3;
  • Apple Watch 1. generacji, Apple Watch Series 1, 2, 3, 4;
  • Modele komputera Mac z czytnikiem Touch ID, modele komputera Mac wprowadzone w 2012 r. lub nowsze z telefonem iPhone lub zegarkiem Apple Watch z włączoną usługą Apple Pay.
Autor |2018-12-11T12:58:31+01:0011 grudnia 2018 12:58|Kategorie: Aplikacje, e-Handel, Inne, Newsy, Płatności, Rynek, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile