Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Nelro Data naprawi pogwarancyjny sprzęt sieciowy

Nelro Data naprawi pogwarancyjny sprzęt sieciowy

Każde urządzenie elektroniczne, nawet renomowanego producenta, ma określoną żywotność. Wielu użytkowników spotyka się z sytuacją, gdy sprzęt odmówi posłuszeństwa po okresie gwarancji utrudniając albo uniemożliwiając pracę całego systemu lub paraliżując działanie firmy. Spółka Nelro Data wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na pogwarancyjną naprawę sprzętu sieciowego otwierając profesjonalny serwis w swojej filii w Białej Podlaskiej.


W naszym kraju działa ograniczona liczba punktów serwisowych specjalizujących się w naprawach pogwarancyjnych. Placówka w Białej Podlaskiej została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu serwisanci są w stanie wykonać naprawę na każdym poziomie zaawansowania technicznego. Standardem przy pojedynczych urządzeniach jest 24-godzinny okres wyceny naprawy, liczony od daty dostarczenia uszkodzonego urządzenia. Procedurę naprawczą poprzedza bezpłatna wycena, z którą pracownik serwisu zwraca się do klienta. Co ważne w naszym serwisie koszt naprawy nigdy nie powinien przekroczyć wartości rynkowej urządzenia – podkreśla Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor oddziału Nelro Data w Białej Podlaskiej.

Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor oddziału Nelro Data w Białej Podlaskiej
Grzegorz Bandzarewicz, Dyrektor oddziału Nelro Data w Białej Podlaskiej

Nowo otwarty serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń sieciowych m.in. marki Mikrotik, Ubiquiti Networks, Tp-Link oraz innych urządzeń elektronicznych, jak laptopy czy UPSy wielu różnych producentów, w zakresie uszkodzeń powstałych na skutek przepięć, zalania, a także w przypadkach, gdy urządzenie po prostu przestaje działać. Placówka serwisowa oferuje naprawę lub całkowitą wymianę elektroniki w sekcjach zasilania, LAN oraz modułów radiowych WLAN.


Realizowane są także naprawy innego typu urządzeń, jak na przykład zasilaczy buforowych oraz wymiana modułów bateryjnych. Procedura naprawcza wdrażana jest przy pomocy atestowanych komponentów, a w trosce o środowisko naturalne wszystkie odpady są utylizowane. Pracownicy serwisu Biała Podlaska są poddawani cyklicznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym, aby stale podnosić wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim mieć styczność z najnowszymi technologiami w zakresie diagnostyki.

W celu zapoznania się z regulaminem serwisu oraz dokonania wstępnej wyceny zapraszamy na stronę http://nelrodata.eu/pl/serwis/serwis-biala-podlaska

źródło: Grupa Nelro Data

KanAutor |2017-04-03T12:53:35+02:003 kwietnia 2017 12:53|Kategorie: Inne, Newsy, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.