Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt, Taryfy komórkowe-Metoda płatności SOFORT Banking z moBILET

Metoda płatności SOFORT Banking z moBILET

SOFORT połączył siły z potentatem w obszarze cyfrowej sprzedaży biletów parkingowych i środków komunikacji – moBILET Sp. z o. o. Od samego początku ta metoda płatności będzie mieć status domyślnej, podczas korzystania z tej przydatnej w mieście aplikacji. Współpraca oficjalnie rozpoczęła się 16 listopada br. i będzie wdrażana w dwóch etapach.
W pierwszej kolejności SOFORT Banking, już od 16 listopada, otrzyma status metody płatności pierwszego wyboru (ta metoda płatności będzie proponowana jako domyślna). Następnie, wraz

z planowaną aktualizacją aplikacji, metoda płatności SOFORT zostanie także udostępniona dla urządzeń mobilnych. W tym wypadku również będzie mieć status metody domyślnej. aplikacja moBILET jest obsługiwana przez systemy operacyjne: iOS, Android, Blackberry OS.

moBILET to system pozwalający dokonywanie opłat za bilety komunikacji miejskiej oraz postój w strefach płatnego parkowania. Stanowi on wygodną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych sposobów uiszczania należności usługi. Daje to możliwość zakupu biletu w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności szukania parkomatu czy kiosku.

Dzięki wprowadzeniu SOFORT do systemu moBILET, nabywanie biletów będzie jeszcze prostsze i wygodniejsze. Zachowując pełne bezpieczeństwo, użytkownicy moBILET dosłownie w kilku kliknięciach będą mogli szybko kupić bilet nie przejmując się kolejkami czy poszukiwaniem najbliższego parkometru. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie przy miejskim trybie życia – powiedziała Dagmara Kruszewska, Country Manager SOFORT GmbH w Polsce.

Obecnie poprzez moBILET można nabywać bilety komunikacji publicznej w 38 miastach. W przypadku parkomatów z moBILET można korzystać w 40 miejscowościach.

SOFORT GmbH jest jedną z najszybciej rozwijających się metod płatności. Została ona już zintegrowana w ponad 30 000 sklepów w 13 europejskich krajach. Tylko w pierwszym kwartale 2015 roku firma zanotowała 40% wzrost w porównaniu do analogicznego okresu w 2014 roku. Polska była jednym z liderów tego sukcesu.

źródło: SOFORT GmbH

Kan

Autor |2015-11-18T06:56:54+01:0018 listopada 2015 06:56|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. lolek 18 listopada 2015 w 10:38 - Odpowiedz

    eeee, to te specjalsy z dojczlandu?: [url=http://www.pcworld.pl/news/382840/System.platnosci.Sofort.Jezeli.dbasz.o.bezpieczenstwo.to.lepiej.uwazaj.html] Tutaj[/url]

  2. Roland 18 listopada 2015 w 16:04 - Odpowiedz

    Sofort – to ci od pośredniczenia w płatnościach. Zadebiutowali tym, że dokonując płatności w sklepach internetowych przez ich pośrednictwo trzeba było przekazać im login, hasło i kod autoryzacyjny do przelewów(!) Tak tak to nie żart. Przekazać poufne dane komuś obcemu. Oni sami się logowali i zlecali sobie przelew mając jednocześnie dostęp do historii transakcji na koncie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile