Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Rynek-Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel z komunikacją SMS

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel z komunikacją SMS

Występujący w PlusLidze siatkarzy Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel nawiązał współpracę z Platformą SerwerSMS.pl. Głównym celem współpracy jest utrzymywanie stałych relacji i wzajemnej komunikacji pomiędzy drużyną, a jej fanami poprzez wiadomości SMS.

Do stworzenia bazy kontaktowej zostaną zaproszeni wszyscy kibice siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Fani będą mogli aktywować dostęp do serwisu wypełniając formularz na dedykowanej stronie internetowej lub wysyłając jedną wiadomość tekstową na numer 4420, płatną zgodnie z taryfą operatora jak za zwykły SMS. Dzięki temu otrzymają bezpłatne wiadomości związane z życiem drużyny, aktualnymi promocjami, materiałami edukacyjnymi, konkursami, a także innymi ważnymi informacjami. Takiego systemu komunikacji
z kibicami nie posiadał dotychczas żaden inny zespół występujący w PlusLidze Siatkarzy.

Jastrzębski Węgiel stawia na innowacyjność i narzędzia umożliwiające nawiązywanie i utrzymywanie bliskich relacji z kibicami. Oferta przygotowana we współpracy z SerwerSMS.pl skierowana będzie do użytkowników sieci komórkowej GSM, którzy poprzez rejestrację w systemie „Zostań Kibicem” wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji w postaci wiadomości SMS o treści ustalonej przez klub. Już niebawem korzystanie z usługi będzie możliwe za pośrednictwem wszystkich operatorów telefonii komórkowej w Polsce.

Kibice Jastrzębskiego Węgla, którzy aktywują dostęp do serwisu SMS, będą mogli otrzymywać wiadomości dotyczące zespołu. Wśród treści przekazywanych fanom mogą znaleźć się również komunikaty organizacyjne wysyłane przed, w trakcie a także po zakończeniu meczu. SMS-y poinformują kibiców również o specjalnych ofertach na zakup biletów oraz karnetów. Z krótkich wiadomości tekstowych fani dowiedzą się też o aktualnie organizowanych przez klub konkursach i loteriach.

Szczególnym zainteresowaniem fanów powinien cieszyć się serwis „SMS od zawodnika”. Dzięki niemu siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą mogli dzielić się z kibicami ciekawostkami z przygotowań do meczu lub informować o atmosferze w szatni przed kolejnymi rozgrywkami w PlusLidze oraz Lidze Mistrzów.

źródło: Platforma SerwerSMS.pl

Kan

Autor |2013-07-29T12:52:17+02:0029 lipca 2013 12:52|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Rynek|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile