Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Nowe Google Maps już niedługo?

Nowe Google Maps już niedługo?

Wygląda na to, że Google Maps już niedługo będzie wyglądać nieco inaczej. Przynajmniej tak twierdzi pewien amerykański bloger. Publikując zdjęcia nowego interfejsu map narobił sporo zamieszania w sieci. Czy są one autentyczne?


Już na pierwszy rzut oka widzimy wiele zmian. Panel wyszukiwania zastąpiono pojedynczym paskiem nawigacyjnym a obecne przyciski zastąpiono nowymi. Wszystkie elementy będą miały możliwość przemieszczania się.


Nie wiadomo kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja nowych map ( i czy w ogóle się odbędzie ). Być może podczas przyszłotygodniowej konferencji I/O. Na pewno poinformujemy o tym wydarzeniu na naszym portalu.

Źródło:googlesystem.blogspot.com

Marcin KuszAutor |2013-05-09T20:02:24+02:009 maja 2013 20:02|Kategorie: Internet, Newsy, Rynek|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. derpr 9 maja 2013 w 19:24 - Odpowiedz

  o matko, redesign godny allegro

 2. pnyczaj 12 maja 2013 w 10:15 - Odpowiedz

  Powinni zrobić mapy offline na smartfony, tak jak zrobiła to Nokia. Spadające ceny pamięci i kart SD na to pozwalają, a za granicą spokojna głowa o koszt transmisji danych. Poza tym zmniejsza to obciążenie sieci i operatorzy komórkowi powinni być tym zainteresowani. Zresztą już Google Tłumacz ma pakiety językowe offline, choć trzeba je pracowicie po kolei ściągać. Ale warto, zwłaszcza mając zamiar wyjazdu za granicę.

  • marcin 15 maja 2013 w 07:50 - Odpowiedz

   google ma mapy offline

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.