Jesteś tutaj:-, Rynek-Tanie anteny do komórek ZTE z Polski (Żart primaaprilisowy)

Tanie anteny do komórek ZTE z Polski (Żart primaaprilisowy)

ZTE, globalny dostawca sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych, zbuduje fabrykę antenek do telefonów komórkowych w Polsce. Informacja o decyzji zarządu chińskiego koncernu ma zostać podana dziś po południu. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych nie komentuje tych doniesień.

Fabryka antenek rozpocznie działalność jeszcze w 2012 roku. Początkowo ma produkować 20 mln antenek do telefonów, samochodów a nawet rowerów rocznie, a w roku 2013 – już 100 mln. Odgrywanie ważnej roli na obiecującym rynku polski to część planów „komórkowej” ekspansji ZTE do Europy.

ZTE jest wiodącym, globalnym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych. Asortyment wyrobów ZTE jest najbardziej kompletny na świecie i pokrywa każdy sektor telekomunikacji: przewodowej, bezprzewodowej oraz urządzeń końcowych. Firma dostarcza innowacyjne produkty i usługi wykonane z uwzględnieniem potrzeb klientów w ponad 100 krajach, pomagając im osiągnąć ciągły wzrost przychodów i kształtując przyszłość łączności na świecie. Misją firmy jest bycie liderem globalnej komunikacji, zapewniając klientom na całym świecie ofertę produktową oraz obsługę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

źródło: wł.

KanAutor |2012-04-01T08:58:35+02:001 kwietnia 2012 08:58|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

  1. go 1 kwietnia 2012 w 07:18 - Odpowiedz

    1 kwietnia…i wszystko jasne

  2. pnyczaj 1 kwietnia 2012 w 18:41 - Odpowiedz

    Srutututu. Akurat antenki produkowaliby w PL, wozili statkami do Chin i montowali do smartfonów w Chinach. Prima aprilis, ale tym razem raczej bardzo prymitywny.

  3. LesH 2 kwietnia 2012 w 05:04 - Odpowiedz

    Przyszłość widzę nie tylko w antenkach do rowerów, a także hulajnóg, inline-skaterów oraz desek na kółkach i snowboardów, o czym autor newsa oczywiście już nie wspomniał, a były przecież na ten temat prelekcje na MWC w Barcelonie oraz na CeBit w Hannover.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.