Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Rozrywka, Telewizja, Vectra-Vectra prezentuje TV Smart GO – nową odsłonę aplikacji umożliwiającą mobilny dostęp do rozrywki

Vectra prezentuje TV Smart GO – nową odsłonę aplikacji umożliwiającą mobilny dostęp do rozrywki

Vectra zaprezentowała nową odsłonę aplikacji umożliwiającą mobilny dostęp do telewizji i treści na żądanie. TV Smart GO to aplikacja dostępna na smartfony i tablety z systemem iOS lub Android. Z aplikacji można korzystać również w telewizorach z systemem Android TV oraz przez dedykowaną stronę internetową. Tym samym, z usług dostępu do treści wideo można korzystać niemal wszędzie i to na wielu urządzeniach.

Dzięki TV Smart GO, wybrane kanały telewizyjne oraz treści z bogatej biblioteki tytułów na żądanie można oglądać nie tylko w domu, ale również poza nim. Aplikacja jest dostępna bez dodatkowych opłat na wielu urządzeniach. Celem Vectry jest zapewnienie klientom dostępu do najlepszej rozrywki wszędzie, gdzie tego oczekują i to w wybrany przez nich sposób.

TV Smart GO dostępne jest w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Z aplikacji może korzystać każdy posiadacz usług Vectry – abonenci z usługami TV mogą oglądać kanały telewizyjne oraz VOD, natomiast ci nieposiadający usług TV mogą korzystać z bogatej oferty VOD. Klienci, którzy do tej pory logowali się do platformy za pomocą aplikacji TV Online powinni zainstalować nowe aplikacje i, posługując się tymi samymi danymi logowania, rozpocząć korzystanie z TV Smart GO.

 

TV Smart GO Interfejs

 

Dostęp do TV Smart GO posiadają także właściciele urządzeń z Android TV, w tym szerokiej gamy telewizorów. Aplikacja umożliwia w tym przypadku oglądanie na dużym ekranie bez konieczności podłączania dekodera – wymagane jest jedynie posiadanie telewizora z systemem Android TV oraz internet.

Dotychczasowe aplikacje TV Online zostaną niebawem wyłączone. Od tego momentu dostęp do platformy będzie możliwy jedynie poprzez aplikację TV Smart GO lub stronę internetową tvsmart.vectra.pl.Autor |2022-02-08T09:24:21+01:008 lutego 2022 09:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Rozrywka, Telewizja, Vectra|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.