Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, Telewizja, UPC-Pakiet FilmBox i kanał Da Vinci w ramach otwartych okien w Telewizji Cyfrowej UPC

Pakiet FilmBox i kanał Da Vinci w ramach otwartych okien w Telewizji Cyfrowej UPC

Od 2 do 20 maja w ramach promocyjnego udostępnienia abonenci pakietów Select oraz Max w Telewizji Cyfrowej UPC oraz usłudze UPC TV GO mają szansę zapoznać się z bogatą ofertą Pakietu FilmBox. To aż 5 kanałów tematycznych, które wypełnione są znakomitymi filmami i serialami, gdzie każdy kinoman znajdzie coś dla siebie.

 

To nie wszystko.

Od 2 maja do 6 czerwca abonenci pakietu Select mają dostęp do edukacyjnego kanału dla dzieci i młodzieży Da Vinci, w którym emitowane programy pokazują m.in. fascynujące eksperymenty naukowe, które zachęcają do zdobywania wiedzy i czerpania przyjemności z edukacji.

Warto przypomnieć, że abonenci pakietu Select korzystają z promocyjnego dostępu do kanału AMC do 16 maja, do kanału dziecięcego Cbeebies do 31 maja oraz do kanałów AXN Spin i AXN White do 30 czerwca.

Autor |2022-05-06T16:24:17+02:006 maja 2022 17:00|Kategorie: Inne, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, Telewizja, UPC|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.