Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, UPC-UPC na pierwszym miejscu wśród dostawców internetu domowego

UPC na pierwszym miejscu wśród dostawców internetu domowego

Według najnowszego rankingu serwisu Speedtest.pl, w kwietniu UPC Polska osiągnęło najwyższą średnią prędkość internetu dostarczanego klientom, awansując na pozycję lidera spośród wszystkich operatorów, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych.

UPC Polska stale inwestuje w rozwój szerokopasmowej infrastruktury. Efektem tych działań jest nie tylko systematyczne poszerzanie zasięgu sieci, lecz również regularny wzrost prędkości łącza oferowanej klientom, która na koniec I kwartału 2021 roku osiągnęła średni poziom 350 Mb/s.

Według rankingu przygotowanego przez portal Speedtest.pl na podstawie 4 milionów pomiarów wykonanych przez użytkowników, w kwietniu UPC Polska osiągnęło najwyższą prędkość pobierania danych spośród wszystkich dostawców. Średni wynik operatora, oparty na 243 tysiącach testów, przekroczył poziom 157 Mb/s.

Wynik osiągnięty przez UPC Polska niemal dwukrotnie przekroczył ogólny wskaźnik prędkości internetu w Polsce, który w kwietniu przyspieszył o 1,7% względem poprzedniego miesiąca, do poziomu 78,7 Mb/s.Autor |2021-05-21T14:05:59+02:0021 maja 2021 14:05|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, UPC|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. L|B 22 maja 2021 w 21:30 - Odpowiedz

    Uplink w UPC ma żenująca szybkość

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.