Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Top7, UPC-Nowe miasta z gigabitowym internetem od UPC Polska

Nowe miasta z gigabitowym internetem od UPC Polska

Giga Ekspansja trwa. UPC Polska po raz kolejny rozszerza zasięg gigabitowego internetu opartego na światłowodach o nowe miasta. Tym razem do grona giga miast dołączają: Ruda Śląska, Tychy, Lubin, Gdynia i Sopot. 

 

Dzięki dotychczasowym inwestycjom w rozbudowę sieci opartej na światłowodach UPC Polska, w zasięgu internetu 1GB/s są już ponad 2 mln gospodarstw domowych, które zyskały nowe możliwości w zakresie korzystania z internetu i rozrywki oraz rozwoju biznesu. Do tej pory możliwość korzystania z gigabitowej prędkości mieli mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy oraz Krakowa. Na początku września do grona giga miast dołączy także Sosnowiec.

Oferta internetu 1Gb/s skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki innowacyjnemu modemowi Giga Connect Box, wspierającemu prędkość 1Gb/s, UPC Polska zapewnia także najwyższą jakość sieci Wi-Fi. Jedną z rynkowych przewag urządzenia jest system Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową, zapewniając użytkownikom stabilne korzystanie z internetu na wszystkich urządzeniach. Dodatkowo, klienci będą mogli skorzystać z Wi-Fi Boosterów, wzmacniających sygnał Wi-Fi w każdym zakątku domu.

UPC Polska od lat inwestuje w rozbudowę sieci opartej na światłowodach, docierając z superszybkim internetem i usługami telewizji cyfrowej do ponad 3,5 miliona gospodarstw domowych w Polsce. Chcąc oferować swoim klientom jeszcze więcej, firma wprowadziła również unikalny program podnoszenia prędkości, podnosząc średnią prędkość do ponad 220 Mb/s na koniec II kwartału 2019 r. Wszystko to przełożyło się na wzrost liczby klientów korzystających z usług internetowych UPC Polska, która na koniec II kw. 2019 r. osiągnęła 1 203 400, a tym samym wzrosła o 55 600 w ujęciu rok do roku. Dodatkowo, ponad 654 000 klientów skorzystało z modemu Connect Box.

Autor |2019-08-23T09:35:28+02:0023 sierpnia 2019 09:35|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Top7, UPC|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile