Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Yealink VC800 – przyjemniejsze spotkania, łatwiejsza organizacja

Yealink VC800 – przyjemniejsze spotkania, łatwiejsza organizacja

Yealink, producent rozwiązań zunifikowanej komunikacji (Unified Communication), ogłosił wprowadzenie na rynek Yealink VC800 – najnowszej generacji systemu wideokonferencyjnego z serii Yealink VC, który pomaga zredukować koszty zagranicznych połączeń, ogranicza podróże służbowe i odpowiada na potrzeby wielostronnych spotkań online. Za wprowadzenie produktu na polski rynek odpowiada KONTEL.

Yealink VC800
Yealink VC800

Yealink VC800 wyróżnia kompaktowa konstrukcja all-in-one i najwyższej klasy technologie wideo i audio, które zapewniają prostszą i bardziej efektywną współpracę na odległość. Wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika, Yealink VC800 ułatwia organizację konferencji i zarządzanie nią. Wideoterminal przeznaczony jest do średnich i dużych sal konferencyjnych.

Yealink VC800
Yealink VC800

Dzięki najsilniejszemu na rynku mostkowi konferencyjnemu VC800 może obsługiwać 24-stronne wideokonferencje w jakości HD oraz dwie wirtualne sale konferencyjne, odpowiadając na potrzeby współczesnych firm, które utrzymują komunikację pomiędzy wieloma oddalonymi od siebie placówkami.

Za jakość dźwięku w VC800 odpowiada nowy telefon konferencyjny Yealink CP960 z głośnikiem Harman Kardon i dwoma bezprzewodowymi mikrofonami DECT oraz funkcją zbierania głosu z 360° na przestrzeni 6 metrów. Dzięki temu każdy uczestnik wideokonferencji może być doskonale słyszalny i dobrze rozumieć rozmówców po drugiej stronie połączenia.

Yealink CP960 - mikrofon
Yealink CP960 – mikrofon

Kompaktowa konstrukcja all-in-one łączy w jednym urządzeniu kodek i kamerę. Wystarczy jeden standardowy kabel RJ45, by połączyć stół konferencyjny z przestrzenią monitora.

Dzięki obsłudze kodeków H.265/HEVC, VC800 wykorzystuje do 50% mniej pasma. Technologia zastosowana przez Yealink sprawia, że użytkownik nie zobaczy, ani nie usłyszy różnicy, nawet w przypadku utraty 30% pakietów.

VC800 został zintegrowany z Yealink Meeting Server (YMS), co zapewnia kompatybilność wideoterminala z systemami wideokonferencyjnymi innych producentów oraz integrację z wiodącymi platformami opartymi na chmurze.

źródło: Yealink

KanAutor |2017-07-26T13:17:26+02:0026 lipca 2017 13:17|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.