Jesteś tutaj:-, Inne, Voip-ezTalks Onion – wielofunkcyjny sprzęt do wideokonferencji

ezTalks Onion – wielofunkcyjny sprzęt do wideokonferencji

ezTalks to firma, która zajmuje się dostarczaniem usług wideokonferencyjnych, mogąca pochwalić się rosnącą popularnością w ostatnich kilku latach. Jej głównym odbiorcą są przedsiębiorstwa.


Wśród najlepiej sprzedających się sprzętów firmy ezTalks znajduje się wielofunkcyjne urządzenie Onion służące do przeprowadzania wideokonferencji. Wiele firm zdecydowało się na korzystanie właśnie z takiego rozwiązania do zapewnienia kontaktu z pracownikami, dostawcami, klientami i partnerami biznesowymi. Oto największe zalety ezTalks Onion.

Kluczowe cechy ezTalks Onion:

1. Wielofunkcyjność

ezTalks Onion to urządzenie idealne do użytku w zarówno małych, jak i dużych salach konferencyjnych, które dzięki swoim rozmiarom może być stosowane w jakimkolwiek miejscu. Zadbano o zaawansowane dedykowane oprogramowanie i wysokiej jakości podzespoły, co pozwala na bezproblemowe przeprowadzanie lub uczestniczenie w wirtualnych wideospotkaniach ze współpracownikami, klientami czy dostawcami.

2. Ultrawyraźny obraz

Onion może pochwalić się kamerą o rozdzielczości 1080p, która przekazuje wyraźny obraz, z dobrze odwzorowanymi kolorami oraz odpowiednim kontrastem. Dzięki temu uczestnicy konferencji nie przegapią żadnych ważnych detali. 120-stopniowy obiektyw umożliwia nagranie całego pomieszczenia i oferuje dobre zbieranie światła.

3. Wbudowane audio HD

ezTalks Onion posiada wbudowany podwójny mikrofon, który pozwala na wzmocniony przekaz głosu. Obecne są także funkcje eliminacji echa i redukcji szumów, dzięki którym nagrywany głos jest czystszy i wyraźniejszy. Mikrofon Onion jest w stanie zbierać dźwięk na odległość do 6 metrów.

Obok mikrofonu znajduje się wbudowany kompaktowy głośnik. Zezwala on także na podłączenie do dowolnego wyświetlacza, tak aby wrażenia audiowizualne były jeszcze lepsze.

4. Możliwość wieloosobowych spotkań wideo

Funkcja wideokonferencji w Onion pozwala na zaproszenie dużej liczby osób do pojedynczego spotkania, w którym mogą wzajemnie się komunikować. Oprócz mowy można skorzystać także z komunikatora tekstowego oraz emotikon.

5. Interaktywna tablica

W celu zapewnienia większych możliwości współpracy podczas spotkań, ezTalks Onion oferuje w swym wyposażeniu tablice wspomagające wspólne notatki. Dzięki nim użytkownicy mogą przedstawiać swoje pomysły na rysunkach i szkicach.

6. Udostępnianie obrazu i plików

Kolejną ważną funkcją w pakiecie ezTalks Onion jest udostępnianie obrazu z ekranu oraz plików. Dzięki niej użytkownicy mogą natychmiastowo przekazać prezentacje, zdjęcia, nagrania wideo i nagrania dźwiękowe. Wszystko to może być osiągnięte zaledwie jednym kliknięciem lub naciśnięciem klawisza. Tutaj znajduje się więcej informacji na temat oprogramowania do udostępniania obrazu

7. Nagrywanie i odtwarzanie

W celu późniejszego obejrzenia dla lepszego zrozumienia czy też inspiracji użytkownicy Onion mogą skorzystać z funkcji nagrywania przekazywanego obrazu.


Dlaczego powinieneś wybrać ezTalks Onion?

ezTalks Onion oferuje szereg rzeczywistych korzyści, szczególnie dla dużych przedsiębiorstw międzynarodowych. Zalety korzystania z Onion są zarówno krótko-, jak i długoterminowe. Oto niektóre z nich:

1. Komunikacja wideo HD jak na żywo

ezTalks oferuje system umożliwiający wideospotkania w czasie rzeczywistym z obrazem HD i wysokiej jakości dźwiękiem. Kamera o rozdzielczości 1080p pozwala użytkownikom na oglądanie krystalicznie czystego obrazu bez niewyraźnych elementów, bez słabego kontrastu i bez nieprawidłowej reprezentacji barw. To oznacza, że uczestnicy spotkań mogą wychwycić ważne detale prezentacji, takie jak wyraz twarzy czy mowa ciała. Szerokokątny obiektyw 120° pozwala kamerze na uchwycenie całego pomieszczenia z wysoką precyzją przekazu, dzięki czemu osiągany jest efekt spotkania podobnego jak przeprowadzane na żywo.

2. Lepsza współpraca

Funkcja wieloosobowego przekazu wideo umożliwia współpracę uczestników z różnych lokalizacji. Pracownicy mogą udostępniać obraz ze swoich urządzeń, a także ważne pliki dotyczące omawianego projektu. Dzięki interaktywnym tablicom możliwe jest przedstawienie różnych pomysłów i dyskusja na ich temat. Wszystko to skutkuje większą wydajnością i wyższą szansą powodzenia projektu.

3. Elastyczność

Wielofunkcyjny system Onion oferuje imersyjne wideokonferencje dla pracowników, partnerów biznesowych I klientów z różnych części świata. Do uczestniczenia w konferencji nie jest potrzebny sam sprzęt Onion – uczestnicy „z zewnątrz” mogą także skorzystać z aplikacji ezTalks zainstalowanej na laptopie, smartfonie czy tablecie. ezTalks Onion poradzi sobie z różnymi rozmiarami grup, pozwalając na spotkania o maksymalnym rozmiarze 100 uczestników. Dzięki takiej elastyczności przeprowadzanie spotkań i utrzymywanie kontaktów z partnerami oraz klientami jest dużo łatwiejsze.

4. Opłacalność

ezTalks Onion pozwala przedsiębiorstwom na przeprowadzanie spotkań z minimalnym nakładem finansowym. Dzięki opcji wieloosobowej wideokonferencji możliwe jest przekazanie prezentacji sporej grupie osób bez potrzeby organizowania transportu i miejsc na spotkania. Wciąż jednak oferowana jest realistyczna interakcja ze wszystkimi uczestnikami. Długoterminowo takie rozwiązanie przekłada się na obniżone koszty i większą wydajność.

Podsumowanie

ezTalks Onion jest systemem wideokonferencyjnym odpowiednim dla przedsiębiorstw każdego rodzaju i rozmiaru. Wielofunkcyjny design i wysokiej jakości obraz to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania. Użytkownicy ezTalks Onion chwalą sobie usprawnioną komunikację, możliwości współpracy i opłacalność. Firmy mogą także korzystać z oprogramowania ezTalks Cloud Meeting, które pozwala na usprawnienie komunikacji pomiędzy pracownikami, partnerami i klientami, o maksymalnej liczbie 100 uczestników bez opłat.

Autor |2017-06-28T11:33:20+02:0028 czerwca 2017 11:33|Kategorie: Artykuły, Inne, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile