Jesteś tutaj:-, Rynek, Voip-Paulina Smaszcz-Kurzajewska Dyrektorem ds. Komunikacji i PR nc+

Paulina Smaszcz-Kurzajewska Dyrektorem ds. Komunikacji i PR nc+

Do zespołu platformy nc+ z dniem 8.01.2016 dołączyła Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która zastąpiła Arkadiusza Mierzwę w jego dotychczasowych obowiązkach, Dyrektora ds. Komunikacji i PR oraz Rzecznika Prasowego nc+.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor ds. Komunikacji i PR nc+
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor ds. Komunikacji i PR nc+

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma ponad 20-letnie doświadczenie związane z działalnością w zakresie Public Relations i Komunikacji. W dotychczasowej karierze zawodowej pracowała m.in.: w PTK Centertel, operator sieci Orange, w portalu internetowym ONET.pl (Grupa ITI) oraz w firmie Bayer, gdzie pełniła analogiczne do obecnej funkcje.

Bardzo się cieszę, że wraz z początkiem nowego roku staję przed nowym wyzwaniem i dołączam do niezwykle dynamicznego zespołu platformy nc+, lidera rynku telewizyjnego w segmencie premium. nc+ kojarzy się z wyjątkową jakością oferty, technologii i usług oraz niepowtarzalną propozycją programową CANAL+ i kanałów tematycznych. Celem zespołu PR będzie komunikacja na najwyższym poziomie pod względem merytorycznym i interpersonalnym – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Dodatkowo dla zapewnienia spójności podejmowanych działań PR-owych ze strategią marketingową platformy nc+, Jacek Balicki, Wiceprezes ds. Marketingu nc+ objął odpowiedzialność za całość komunikacji programowej oraz za media społecznościowe.

źródło: nc+

Kan

Autor |2016-01-08T16:33:13+01:008 stycznia 2016 16:33|Kategorie: Newsy, Rynek, Voip|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. MAnieK 24 stycznia 2016 w 17:45 - Odpowiedz

    porządna firma nie potrzebuje pijaru, bo jej działalność jest etycznie poprawna, tylko „kłamczuszki” potrzebują dodatkowych kłamczuszków, którzy będą wmawiać, że czarne jest białe.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile