Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-MyKronoz na CES – czego możemy się spodziewać?

MyKronoz na CES – czego możemy się spodziewać?

Podczas tegorocznej edycji CES w Las Vegas wiele marek prezentuje swoje nowe produkty czy zapowiada ich przyszłość. Jedną z nich jest także MyKronoz, który zapowiedział wiosenną kolekcję zegarków.


Czego możemy się spodziewać? Na pewno podążania wybraną już ścieżką. MyKronoz od samego początku stawiał na funkcjonalność i atrakcyjny wygląd swoich produktów. Ostatnie propozycje szwajcarskiego producenta, jak ZePhone z obsługą sieci 3G czy ZeFit2 Pulse z wbudowanym pulsometrem, sprawiają, że można spodziewać się interesujących produktów.

MyKronoz ZeKid
MyKronoz ZeKid

Pewne jest to, że na początku tego roku nie ukażą się kontynuacje sprzedawanych obecnie zegarków. MyKronoz zapowiedział wyłącznie nowe serie smartwatchy, które tak jak w ostatniej, jesiennej kolekcji wypełnione są ciekawymi rozwiązaniami.

MyKronoz ZeSport
MyKronoz ZeSport

Będzie to choćby smartwatch dla dzieci, ZeKid, zaawansowany zegarek sportowy ZeSport czy seria premium ZeCircle. Według zapewnień producenta, niedługo ukażą się także wymienne paski do jednego z najnowszych smartwatchy, ZeFit2 Pulse.

źródło: MyKronoz

KanAutor |2016-01-08T15:55:08+02:008 stycznia 2016 15:55|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.