Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Voip-Promocja 3+1 na bramy VoIP marki Patton w KONTELu

Promocja 3+1 na bramy VoIP marki Patton w KONTELu

Firma KONTEL, dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych, zapowiada sierpniową promocję w schemacie 3+1 na nowe modele bram VOIP z portami BRI marki Patton. Oferta skierowana jest do resellerów i wykwalifikowanych integratorów rynku IT, którzy przy jednorazowym zamówieniu trzech modeli bram SN4130 lub SN5530 kolejną otrzymują zupełnie za darmo.

Patton SN4130
Patton SN4130

Nasza nowa promocja to klasyczna zachęta dla przedsiębiorczych partnerów, którzy decydując się na jednorazowy zakup trzech rozwiązań VoIP z BRI czwarte o tej samej wartości lub niższej dostaną jako gratis. Jedynym wymogiem, który muszą spełnić resellerzy jest złożenie zamówienia do końca sierpnia 2015 i przesłanie go do firmy KONTEL, która jako dystrybutor produktów Patton formalnie organizuje promocję. Oczywiście wszystkie trzy produkty muszą widnieć na jednym druku zamówienia – wyjaśnia zasady promocji Product Manager marki Patton w firmie KONTEL, Paweł Stoliński.

Patton SN5530
Patton SN5530

Co oferują nowoczesne bramy SN4130 oraz SN5530? Są to przede wszystkim nowej generacji rozwiązania obsługujące linie telefoniczne pracujące w technologii VoIP, które dzięki zastosowaniu dwóch lub czterech portów ISDN najlepiej sprawdzą się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Infrastruktura telefoniczna stworzona na bazie bram Pattona daje możliwość podłączenia central z portami BRI, które nie wspierają standardu VoIP, a także tradycyjnych łączy BRI do central IP. Bramy pozwalają także na sieciowanie central telefonicznych, co przekłada się na redukcję kosztów połączeń między oddziałami firmy, hurtowy zakup impulsów u operatora oraz niższe opłaty serwisowe. Modele SN4130 oraz SN5530 są kompatybilne z protokołami zabezpieczeń, takimi jak TLS, SRTP, firewall i SP. W razie awarii systemu opartego o technologię VoIP możliwe jest korzystanie z sieci komórkowej przy użyciu modemu USB.

Nowością jest także oprogramowanie do obsługi sieci zbudowanej przy pomocy bram SN4130 oraz SN5530. Konfiguracja ustawień przebiega w łatwy sposób za pośrednictwem wbudowanego WEB-owego panelu zarządzania, który pozwala również na tworzenie różnych poziomów dostępu dla użytkowników typu administrator lub klient.

Oprócz dużej funkcjonalności nowe rozwiązania Patton są też konkurencyjne cenowo, a sierpniowa promocja 3+1 pozwoli zaoszczędzić kwotę równą kosztowi zakupu jednego urządzenia.

źródło: KONTEL

KanAutor |2015-08-05T12:25:05+01:005 sierpnia 2015 12:25|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.