Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Konftel 55 i 55W – przystawki konferencyjne UC

Konftel 55 i 55W – przystawki konferencyjne UC

Firma KONTEL, dystrybutor nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych, przedstawia nową funkcjonalność przystawek konferencyjnych Konftel 55 i 55W, które dzięki aktualizacji oprogramowania stały się kompatybilne z trzema wiodącymi platformami Unified Communication – Microsoft Lync, Cisco Jabber oraz Avaya One-X.

Konftel 55
Konftel 55

Nowe możliwości obu modeli są odpowiedzią na rosnącą liczbę użytkowników korzystających z komunikatorów typu Cisco Jabber zainstalowanych na komputerach PC. Teraz mogą oni zostać uczestnikami konferencji łącząc się poprzez przystawki Konftel 55 i 55W bezpośrednio z poziomu aplikacji, co jest dużym udogodnieniem.

Konftel 55W
Konftel 55W

Urządzenia konferencyjne z serii 55 w portfolio firmy Konftel jako jedyne na rynku oferują kompatybilność z wiodącymi komunikatorami typu UC w zakresie obsługi interfejsu aplikacji na kolorowym wyświetlaczu LCD. Oznacza to, że użytkownik zalogowany na swoim komputerze do aplikacji typu Jabber może uczestniczyć w konferencji za pośrednictwem dotykowego panelu przystawki – mówi Olga Wiśniewska, Product Manager marki Konftel w firmie KONTEL.

Aktualizacja oprogramowania przyniosła między innymi następujące możliwości: przełączanie się między trybami „standardowy” oraz „Jabber”, wyświetlanie się numeru lub nazwy użytkownika aplikacji na ekranie LCD urządzenia, nawiązywanie i odbieranie rozmów oraz wybieranie ostatniego numeru, sprawdzanie wiadomości głosowych, regulowanie głośności i wyciszanie.

źródło: Kontel

KanAutor |2015-07-14T09:52:31+01:0014 lipca 2015 09:52|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.