Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip-Multimedia Polska: darmowe połączenia ze stacjonarnego na komórki

Multimedia Polska: darmowe połączenia ze stacjonarnego na komórki

Multimedia Polska, zaoferowały nową taryfę telefoniczną – Plan Mobilny – skierowaną do osób dzwoniących często z telefonu stacjonarnego na telefony komórkowe. To jedyna oferta wśród dużych operatorów, w której znalazły się m.in. darmowe minuty i równe stawki za połączenia do wszystkich największych sieci komórkowych.

Ceny za połączenia z telefonu stacjonarnego na komórki są na ogół dużo droższe niż połączenia komórka-komórka. Ponadto u większości operatorów telekomunikacyjnych płacimy więcej za połączenia np. do Play niż do pozostałych sieci komórkowych. Czy tak musi być? Niekoniecznie. Z konkurencyjną ofertą wyszedł drugi pod względem liczby klientów operator w kraju, Multimedia Polska.

Spółka zaoferowała Plan Mobilny, skierowany do użytkowników telefonów stacjonarnych, dzwoniących często na komórki. W ramach oferty abonent dostaje 120 darmowych minut miesięcznie na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych oraz komórkowych: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Po wyczerpaniu darmowych minut za połączenia krajowe do sieci stacjonarnych oraz komórkowych zapłacimy 0,29 zł za minutę (naliczanie sekundowe po pełnej minucie). Podobnie jak w pozostałych planach taryfowych oferowanych przez Multimedia Polska, w Planie Mobilny połączenia międzynarodowe m.in. do krajów europejskich, USA i Kanady kosztują od 0,30 zł za minutę.

Wyróżnikiem oferty jest jedna stawka za połączenia do wszystkich największych sieci komórkowych, w tym Play, do której większość operatorów stosuje wyższe stawki. Multimedia nie pobierają również, jak wielu operatorów, dodatkowej opłaty za inicjację połączenia.

Z naszych analiz wynika, że dla sporej części abonentów usługi telefonicznej wliczone w abonament i tanie połączenia na komórki mają kluczowe znaczenie. Do nich skierowana jest nowa oferta. – mówi Arkadiusz Tyrała, Kierownik Działu Produktów Telefonicznych Multimedia Polska.

Plan Mobilny można kupić za 29 zł miesięcznie. W paczce z internetem (od 6 Mb/s do 120 Mb/s) zapłacimy za tę usługę 23 zł miesięcznie. Tyle samo wyniesie abonament w przypadku zakupienia Planu Mobilnego z telewizją analogową lub cyfrową w pakiecie Komfort.

Plan Mobilny uzupełnia ofertę telefoniczną Multimedia Polska, w której do tej pory dostępne były trzy pakiety: Optymalny, Aktywny, Wygodny. Z oferty mogą skorzystać nowi i obecni klienci.

Z usługi telefonicznej Multimedia Polska na koniec III kwartału 2012 r. korzystało 283,5 tys. klientów.

źródło: Multimedia Polska

Kan

Autor |2012-11-20T14:13:51+01:0020 listopada 2012 14:13|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. PINO INOWROCLAW 20 listopada 2012 w 13:18 - Odpowiedz

    FAJNIE ZE TEZ TE MINUTY SA DO PLAY

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile