Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności, Promocje, Sprzęt, Taryfy komórkowe-TMUB – podróżuj i zarabiaj z kartą kredytową Mastercard TRAVEL

TMUB – podróżuj i zarabiaj z kartą kredytową Mastercard TRAVEL

T-Mobile Usługi Bankowe, wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, wprowadza do oferty nową kartę kredytową Mastercard TRAVEL. Dzięki niej klienci mogą otrzymać 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe zrealizowane za granicą, a w ramach programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials zbierać punkty wymieniane m.in. na bilety lotnicze czy vouchery na hotele.

Posiadacze Mastercard TRAVEL mogą zarabiać podczas zagranicznych podróży, dokonując płatności kartą. Otrzymają 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe o równowartości min. 50 zł. Maksymalny limit cashbacku wynosi 100 zł miesięcznie i 560 zł rocznie.

Płacąc kartą, klienci zbierają punkty w programie Mastercard Priceless Specials. Mogą je wymieniać na bilety lotnicze, wynajem pokoi hotelowych i samochodów, bilety do kina czy vouchery do sklepów. Dodatkowo, osoby, które do końca maja zdecydują się na kartę Mastercard TRAVEL, otrzymają voucher w wysokości 250 zł do wykorzystania w serwisie FRU.pl.

Aby ją zamówić, wystarczy posiadać dochody w wysokości 1000 zł. Wydanie karty jest bezpłatne, a do końca roku opłata miesięczna za jej prowadzenie wynosi 0 zł.

Klienci mogą skorzystać z limitu kredytowego – nawet do 80 000 zł. Dla transakcji bezgotówkowych okres bez odsetek i dodatkowych kosztów wynosi do 58 dni. Środki z limitu w karcie można w każdej chwili przelać na swoje konto.
Transakcje powyżej 100 zł można rozłożyć na dogodne raty, nawet do 84 miesięcy, a za każde pożyczone 500 zł klienci zapłacą jedynie 5 zł.

Dzięki płatnościom zbliżeniowym posiadacze karty zapłacą za zakupy szybko i wygodnie. Dla transakcji poniżej 50 zł nie trzeba podawać kodu PIN. Kartą Mastercard TRAVEL można również płacić w internecie.
Aktywacja karty Mastercard TRAVEL odbywa się poprzez bankowość internetową T-Mobile Usługi Bankowe, z poziomu aplikacji mobilnej lub telefonicznie pod numerem infolinii 19 506.

źródło: Alior Bank

KanAutor |2017-05-15T18:51:38+02:0015 maja 2017 18:51|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Sprzęt, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. marat 16 maja 2017 w 12:58 - Odpowiedz

    Sam pomysł ciekawy, dla tych co często wyjeżdżają karta jest korzystna.

  2. mich 16 maja 2017 w 20:08 - Odpowiedz

    Lepsze karty Alior ma w Kantorze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.